RSS
Середа, 21.04.2021, 03:23
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
 
Згідно Положення, Студентське наукове товариство Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького є добровільною громадською організацією університету зі студентського самоврядування, що об’єднує студентів, які виконують науково-дослідну роботу. 
 
Студентське наукове товариство в своїй роботі керується принципами колегіальності, добровільності, гласності, самоврядування для розвитку наукової творчості студентів, накопичення і примноження наукового потенціалу Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та підготовки майбутніх науково-педагогічних кадрів.
 
Метою студентського наукового товариства є сприяння підвищенню якості підготовки спеціалістів. Досягнення поставленої мети проводиться шляхом вирішення наступних завдань: залучення студентської молоді до наукової діяльності на самих ранніх етапах навчання в університеті; сприяння підвищенню якості фахової підготовки та кваліфікаційного рівня майбутніх спеціалістів; підвищення теоретичного рівня і практичної значущості науково-дослідної роботи студентів;  розширення світогляду і наукової ерудиції у студентів, набуття у них навиків наукової діяльності і вдосконалення власних знань; формування умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів; популяризація та розповсюдження наукових знань у студентському середовищі; координація та контроль діяльності студентських наукових гуртків; організація і проведення різноманітних організаційно-масових та студентських наукових заходів: наукових конференцій, семінарів, круглих столів, конкурсів наукових студентських робіт, олімпіад з дисциплін тощо; інформування студентів про конференції, семінари, конкурси; залучення студентів до участі в конференціях, конкурсах, науково-практичних семінарах, круглих столах; надання допомоги в опублікуванні та впровадженні в практику результатів студентських наукових досліджень; забезпечення співробітництва з студентськими науковими товариствами інших навчальних закладів, вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду організації науково-дослідної роботи студентів при спілкуванні на семінарах різного рівня і за допомогою мережі Internet з впровадженням передових форм і методів в свою роботу; інформування громадськості про свою діяльність; внесення пропозицій про стимулювання студентів та викладачів, що беруть участь в системі науково-дослідної роботи студентів.
 
Голова наукового товариства
Сівакова Анна Володимирівна
 
Заступник голови
Юридичний факультет
Бахматюк Тетяна Петрівна
 
 
Заступник голови
Економічний факультет
Оленюк Лідія Михайлівна
 
Заступник голови
Факультет архітектури та будівництва
Тимків Ярина Ігорівна
 
Заступник голови
Коледж університету
Герба Мар'яна Дмитрівна
 
Секретар наукового товариства
Павлюк Михайло Васильович
 
Члени студентського наукового товариства університету
 
Студентська наукова рада студентів юридичного факультету:
Голова ради факультету: Бахматюк Тетяна Петрівна
Заступник голови: Дирда Софія Юріївна
Секретар: Кульчицька Наталія Іванівна
 
Студентська наукова рада економічного факультету:
Голова ради факультету: Оленюк Лідія Михайлівна
Заступник голови: Ониськів Оксана Степанівна
Секретар: Ткачук Марія Миколаївна
 
Студентска наукова рада 
факультету архітектури та будівництва:
Голова ради факультету: Тимків Ярина Ігорівна
Заступник голови: Дем'янів Оксана Михайлівна
Секретар: Косович Наталія Василівна
 
Студентска наукова рада 
студентів коледжу:
Голова: Герба Мар'яна Дмитрівна
Заступник голови: Кочкодан Юлія Олегівна
Секретар: Гураль Іванна Богданівна