RSS
Середа, 21.04.2021, 04:31
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Науково-дослідна робота в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького є невід'ємною складовою діяльності вищого навчального закладу при підготовці висококваліфікованих фахівців, що забезпечує розвиток освіти та науки нашої держави. Вона ґрунтується на тісній інтеграції освіти і наукових досліджень в межах університету, включаючи використання досліджень у навчанні студентів і практиці.
 
Заступник проректора з наукової роботи університету
доктор філософії, кандидат історичних наук, доцент, професор університету
Скоморовський Віталій Богданович
 
Помічник проректора з наукової роботи
Гаврецька Марина Йосипівна
 
Основною метою наукової та науково-дослідної роботи є одержання та використання нових наукових знань з метою створення суспільно корисних наукових результатів, забезпечення якісної підготовки фахівців для відповідних галузей, наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації; розв'язання комплексних задач у сфері наукового, технологічного розвитку; впровадження та використання в Україні і на світовому ринку наукових і науково-практичних результатів.
Основними завданнями науково-дослідної роботи в Університеті є:
- проведення наукових досліджень на високому науково-методичному рівні;
- розроблення правових, організаційних, економічних, інформаційно-аналітичних, фінансових та інших методів управління;
- пошук нових форм організації науково-дослідної діяльності, сприяння впровадженню її результатів у практику;
- удосконалення системи підготовки та перепідготовки наукових і науково-педагогічних кадрів;
- використання сучасних інформаційних технологій.
 
Про ефективність плідної наукової роботи, свідчить той факт, що протягом 2010-2012 років захищено тринадцять кандидатських та одну докторську дисертацій працівниками нашого університету.
 
Наукова робота в університеті організовується та координується  проректором з наукової роботи і науковим відділом університету. Наукові дослідження в Університеті проводяться на кафедрах та в Науково-дослідному інституті.
Завданням наукового відділу університету є підвищення рівня науково-дослідної діяльності та наукового потенціалу Університету шляхом:
- активізації наукової діяльності кафедри, як основного базового структурного підрозділу університету з метою забезпечення ступеневої підготовки науковців;
- залучення до проведення наукових досліджень фахівців з практичним досвідом наукової діяльності, які мають наукові ступені, а також науково-педагогічних кадрів з інших вищих навчальних закладів;
- надання допомоги працівникам Університету у підготовці та захисті дисертацій на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора наук;
- забезпечення економічних та соціальних гарантій щодо створення відповідних умов проведення науково-дослідної діяльності та підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічного складу Університету;
- формування комплексної ефективної системи стимулювання науково-педагогічних, методичних інновацій, підготовки підручників та монографій;
- дотримання принципів ступеневої підготовки майбутніх науковців у системі студент - бакалавр – магістр – аспірант – кандидат наук – доктор наук, забезпечення її ефективності;
- сприяння ефективній діяльності наукових шкіл Університету;
- активізації науково-дослідної роботи студентів та магістрів Університету шляхом посилення ролі наукових груп; наукову спрямованість дипломних та магістерських робіт; залучення кращих студентів до участі в роботі наукових шкіл;
- всебічної підтримки Наукового товариства студентів.
 
Науково-дослідна робота студентів є найважливішим аспектом формування особистості майбутнього вченого та фахівця високої кваліфікації, тому науковий відділ університету створює умови для залучення талановитої молоді до наукової діяльності, сприяє поглибленню взаємозв'язку наукової діяльності з навчальним процесом, забезпечує участь студентів у наукових дослідженнях в університетах.
 
Сприяння студентській науковій роботі відображається у:
- залученні студентів до роботи в наукових гуртках;
- виявленні найбільш здібних студентів і забезпечення їм умов для їх наукового зростання;
- інформування та залучення студентів до участі в конкурсах студентських наукових робіт;
- інформування та залучення студентів до участі у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, вузівських конференціях, семінарах;
- відбір та підготовку найкращих студентів для участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді;
- проведення конкурсів Університету на кращу студентську наукову роботу;
- виявлення та подальше залучення найкращих студентів для опублікування статей, написання тез-доповідей на конференції;
- розвиток творчого потенціалу студентів шляхом поглиблення їх теоретичних пізнань та одержання навичок практичної роботи зі спеціальності, яку здобувають.
Важливою складовою подальшого розвитку студентської науково-дослідної роботи є діяльність Наукового товариства студентів Університету.
 
З метою координації наукових досліджень молодих вчених, які працюють над написанням кандидатських дисертацій, в Університеті функціонує відділ аспірантури.
 
Професорсько-викладацький колектив, аспіранти та студенти Університету мають можливість публікувати свої наукових здобутки в двох фахових виданнях з юридичних наук та одному з економічних наук.