RSS
Середа, 21.04.2021, 04:11
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Однією з провідних кафедр університету є кафедра теорії та історії держави і права, яку очолює заступник ректора з навчально-методичної роботи, к.ю.н., доктор філософії, член-кор. УАН , доцент університету Зварич Роман Васильович, перший заст. зав. кафедрою - к.і.н., доцент, доктор філософії Гуменюк Тетяна Іванівна
Завідувач кафедрою к.ю.н., член-кор. УАН, доцент, професор університету, 
доктор філософії Зварич Роман Васильович

Перший заст. завідувача кафедрою к.і.н., доцент, 
доктор філософії Гуменюк Тетяна Іванівна

На базі кафедри сформувалася наукова школа, яка займається вивченням державно-правових та політико-правових аспектів становлення, формування та розвитку державного націотворення. Науковий потенціал кафедри  спрямований на дослідження проблем державно-правової дійсності, взаємодії інститутів державної влади і громадянського суспільства, питань історико-правового характеру і законодавчого регулювання правових відносин в Україні,  питань загальної теорії держави і права, правосвідомості правової культури і правового виховання населення, реалізації конституційних прав і свобод, регулювання релігійно- церковних аспектів суспільного життя правовими системами держав, до складу яких входили українські землі, правового регулювання соціального захисту державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.
Навчальний процес забезпечують провідні вчені, серед яких: д.ю.н., професор Шутак Ілля Дмитрович, член-кор. УАН, к.ю.н., доктор філософії, доц. Зварич Роман Васильович, Академік УАН, к.ю.н., доцент, доктор філософії, Заслужений юрист України Мацькевич Микола Михайловичк.і.н., доктор філософії Скоморовський Віталій Богданович, к. політ. н. Лукач Уляна Романівна, к.ю.н., доктор філософії Редько Андрій Григорович, к.і.н. Футулуйчук Дмитро Дмитрович, викладач Андрухів Олег Ігорович, старший викладач Онищук І.І., секретар кафедри Гупалюк Олександр Валерійович.

Кафедра забезпечує вивчення наступних курсів державно-правового циклу:«Теорія держави і права», «Історія держави і права України», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Історія України», «Історія вчень про державу і право», «Методологія науково-правових досліджень», «Юридична деонтологія», «Політологія», «Політологія міжнародних відносин», «Свобода совісті і релігійних організацій».

Кафедра займається проведенням наукових комунікативних заходів, що сприяють розвиткові та ефективності наукової діяльності кафедри та юридичного факультету, проведенням наукових семінарів, круглих столів, диспутів з питань, затверджених щорічним планом роботи кафедри з актуальних питань теорії права та держави, історії держави і права України та зарубіжних країн.

Кафедра здійснює:
— навчально-виховну і методичну діяльність із фундаментальних правових дисциплін теоретичного та історичного змісту, що викладаються для студентів юридичного факультету;
— наукову та науково-дослідну діяльність за напрямами: історія держави і права; історія політичних та правових учень; філософія права; правові проблеми політичних інститутів та процесів;
— виховну роботу зі студентами в процесі викладання.

Робота кафедри у сфері організації та забезпечення навчального процесу постійно удосконалюється. З цією метою підтримуються тісні контакти і вивчається досвід викладацької та наукової роботи відповідних кафедр інших навчальних закладів, насамперед Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Київського національного торговельно-економічного університету, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, а також  з іншими провідними вищими навчальними закладами України. Викладачі кафедри плідно співпрацюють з державними органами, юридичним установами та інститутом приватного права і підприємництва Академії правових наук України тощо.