RSS
Четвер, 13.05.2021, 08:28
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедру гуманітарних дисциплін очолює Член-кор УАН, доцент університету Каленюк Оксана Миколаївна. 
Навчальний процесс забезпечують к.і.н., доктор філософії Федик Лідія Богданівна, к.п.н. Костельна Любов Іванівна, к.пед.н., професор університету Зарічанський Олег Анатолійович, доцент університету Дзундза Лілія Петрівна, ст. викладач Яворська Наталія Іванівна, ст. викладач Титов Юрій Володимирович, викл. Білик Ярослав Ярославович, викладач Петрів Ольга Іванівна. Навчальний процес здійснюється кафедрою серед студентів всіх спеціальностей на денній та заочній формах навчання. Викладачі кафедри приймають участь у підготовці фахівців за спеціалізацією. 
 
Член-кор УАН, доцент університету 
Каленюк Оксана Миколаївна
 
Навчальний процес здійснюється за програмами, які відповідають нормативам Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України (гуманітарні та фундаментальні дисципліни), а також за програмами, які створені на кафедрі та відповідають новітнім методикам сучасної освіти. Навчальний процес повністю забезпечений відповідними методичними розробками, підручниками і навчальними посібниками. 
Лекційні курси з дисциплін навчального плану (по низці дисциплін) викладаються з використанням мультимедіного та іншого демонстраційного обладнання. Практичні заняття проводяться з використанням тестових методик, по деяким дисциплінам активно використовуються ролеві та ділові ігри, методики практичних завдань та вирішення проблемних ситуацій. 
 
Поточний, модульний та підсумковий контроль здійснюються шляхом тестування у комп'ютерній формі та з використанням паперових носіїв.
 
Кафедру філософії, педагогіки та психології очолює – к.пед.н., доктор філософії, доцент, професор університету Коваль Петро Миколайович. У складі кафедри працюють також к.філос.н., доктор філософії, доцент університету Яцук Наталія Євгенівна, к.філос.н., доцент Грица Юрій Іванович, к.філос.н. Романишин Дмитро Васильович, к.філос.н., доцент Гараніна Галина Григорівна, к.філос.н. Балабан Іван Михайлович, к.психол.н. Матейко-Калиній Наталія Михайлівна, к.філос.н., доцент Цимбрикевич Йосип Станіславович, к.філос.н. Пітулей Вікторія Вікторівна.
 
к.пед.н., доктор філософії, доцент, професор університету 
Коваль Петро Миколайович
 
Кафедра реалізує у своїй діяльності модель філософської освіти, що спирається на ґрунтовну гуманітарну і професійну підготовку та дозволяє студентам всебічно вивчати історію світової філософії, сучасну філософську думку, класичні й актуальні філософські першоджерела. Належна мовна підготовка, дозволяє широко використовувати у процесі фахової філософської підготовки бакалаврів і магістрів оригінальні пам’ятки світової та вітчизняної філософської думки. 
У фаховій філософській підготовці враховано і творчо використано передовий досвід вітчизняних та іноземних науково-освітніх закладів. 
Кафедра філософії співпрацює з Інститутом філософії ім. Г. Сковороди НАН України, Українським філософським фондом. 
 
Постійному підвищенню рівня філософської освіти сприяє орієнтація кафедри філософії на поєднання навчальної діяльності з науковими студіями, про що свідчить систематичне проведення наукових семінарів і конференцій, публікації наукових праць викладачів кафедри – монографій, наукових статей; організація і проведення студентських наукових заходів.