RSS
Середа, 21.04.2021, 02:52
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра управління персоналом та економіки праці

Кафедру управління персоналом та економіки праці утворено наказом ректора університету в 2007 році як випускову кафедру економічного факультету.
Завідувач кафедрою – Серняк Олег Ігорович, доктор філософії, кандидат наук з державного управління, доцент університету.


Професорсько-викладацький склад кафедри:
- кандидат наук з державного управління Серняк Олег Ігорович;
- кандидат економічних наук Кравчук Олена Ярославівна;
- кандидат економічних наук, доцент Дикий Павло Ілліч;
- викладач Серняк Ірина Ігорівна;
- асистент Мельник Марія Петрівна.


Науково-педагогічні працівники кафедри працюють над навчальними посібниками «Аудит персоналу», «Менеджмент персоналу», «Управління виробничими групами», термінологічним словником менеджера з персоналу. 

Кафедра (єдина в Івано-Франківську!) здійснює підготовку фахівців із управління персоналом та економіки праці.
Навчання відбувається за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями:
бакалавр (галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво», напрям підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці», термін навчання – 4 роки);
спеціаліст (галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво», спеціальність 7.03050501 «Управління персоналом та економіка праці», термін навчання – 1 рік).

На бакалаврському рівні викладаються такі дисципліни:
Аудит персоналу
Економіка праці і соціально-трудові відносини
Інформаційні системи в управлінні персоналом та економіці праці
Мотивування персоналу
Нормування праці
Організаційна поведінка
Організація праці
Ринок праці
Соціологія праці
Статистика праці
Трудове право
Управління конфліктами
Управління персоналом
Управління трудовим потенціалом
Фізіологія і психологія праці

На рівні спеціаліста викладаються такі дисципліни:
Державне регулювання зайнятості
Кадрове діловодство
Кадровий консалтинг
Менеджмент персоналу
Менеджмент продуктивності
Населення і трудовий потенціал України
Соціальна політика
Управління розвитком персоналу

Опис спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

Перехід до нових форм господарювання поставив перед суспільством підвищені вимоги щодо якості кадрового забезпечення економіки спеціалістами-управлінцями нової формації у різних сферах, зокрема, і в соціально-трудовій сфері, що охоплює широку палітру суспільного простору: від умов праці на виробництві, побуту, здоров’я, соціального страхування, зайнятості населення до етно-національних і сімейно-шлюбних відносин. Сучасні управлінці здатні забезпечувати інноваційний характер діяльності установ і підприємств соціально-трудової сфери суспільства. Аналіз ринку праці показує, що сьогодні існує потреба саме в фахівцях із управління персоналом, а попит на управлінців такого фаху зростає.

Особливість спеціальності полягає в органічному поєднанні економіки та менеджменту на усіх рівнях організації суспільної праці. Основним у сучасному управлінні персоналом є особистість (персона) з притаманними для неї трудовими можливостями, матеріальними та духовними потребами. Тому, майбутні професіонали, окрім ґрунтовного вивчення економіки та права, менеджменту й інформаційно-комп’ютерних технологій, опановують низку «людинознавчих» дисциплін: соціологію та психологію, конфліктологію, теорію та практику соціально-економічних відносин і ділового спілкування.
Компетенція випускника з управління персоналом та економіки праці визначається високим потенціалом його професійної освіти, ґрунтовною підготовкою для роботи в установах різних форм власності й організаційно-правових видів господарювання, в органах державного управління, контрольно-ревізійних і податкових управліннях, на митниці, на промислових, посередницьких, торговельних, оптово-посередницьких підприємствах, у господарства агропромислового комплексу, у кредитних і банківських установах, на товарних, валютних, фондових біржах, в інвестиційних і страхових компаніях, у консалтингових фірмах і рекламних компаніях, у туристичних агенціях і готельних господарствах, різноманітних благодійних фондах і громадських організаціях. Він може працювати в науково-дослідних інститутах і вищих навчальних закладах, у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців із базової та повної вищої освіти.

Посади, які може обіймати фахівець освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці»:
виконавчий директор, радник, заступник, керівник і фахівець виробничих підрозділів і функціональних відділів на підприємствах,  в установах і організаціях різної галузевої належності, різних форм власності та господарювання;
керівник підрозділів у сфері освіти та виробничого навчання (завідувач навчального кабінету, завідувач лабораторії, навчальної практики, керівник виробничої практики);
керівник підрозділів кадрів і трудових відносин (заступник директора з кадрових питань і побуту, начальник відділу кадрів і його заступник, начальник бюро організації праці та заробітної плати цеху, заступник начальника відділу організації праці та заробітної плати, спеціаліст з кадрової роботи);
менеджер з підбору, забезпечення та використання персоналу (менеджер з персоналу);
економіст-демограф, економіст-статистик;
викладач університетів й інших вищих навчальних закладів, викладач середніх навчальних закладів;
методист з економічної освіти;
фахівець у галузі праці та зайнятості (економіст з праці, експерт з регулювання соціально-трудових відносин, експерт з умов праці, інженер з нормування праці, інженер з організації праці, інженер із підготовки кадрів, інженер з профадаптації, фахівець з аналізу ринку праці, фахівець з питань зайнятості (хедхантер), страховий експерт з охорони праці);
начальник і головний спеціаліст структурних підрозділів органів державного управління та місцевого самоврядування;
начальник і головний спеціаліст структурних підрозділів обласних, місцевих і районних центрів зайнятості, управлінь праці та соціального захисту населення (інспектор з виплати пенсій, інспектор з призначення пенсій, інспектор з соціальної допомоги);
керівник і провідний спеціаліст науково-дослідних інститутів з питань управління персоналом, економіки праці, соціальної економіки та політики;
економіст із планування;
організатор діловодства;
фахівець-організатор соціально-побутового обслуговування;
керівник і провідний спеціаліст благодійних фондів і громадських організацій.

Фахівець з управління персоналом та економіки праці може працювати в сферах кадрового менеджменту, планування ділової кар’єри, стратегії управління персоналом підприємства та соціального розвитку. Він знає та розуміє специфіку виробничої діяльності організації, визначає перспективи її розвитку, має властивості лідера, здатність до постійного удосконалення й активного саморозвитку. Менеджер з управління персоналом планує та здійснює підбір працівників, їх фахове навчання та розвиток, мотивацію діяльності й основні системи стимулювання, здійснює управління кар’єрою та оцінку роботи.

Контактна інформація:
76018, Україна, м. Івано-Франківськ, 
вул. Коновальця, 35, каб. 219, 
тел.: +38 (0342) 77-18-43