RSS
Середа, 21.04.2021, 05:04
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі


Інтеграційні можливості сучасної архітектури

Кафедра «Містобудування»
Кафедра "Містобування" є наймолодшою кафедрою на факультеті, проте дуже важливою і актуальною оскільки здійснює підготовку спеціалістів за спеціальністю: 7.060102102 "Містобудування”.

 
Завідувач кафедрою «Містобудування», Народний архітектор України, професор
Ходан Михайло Михайлович

Особливість цієї підготовки полягає у тому, що студенти мають можливість отримати завершену вищу фахову освіту, що дає змогу випускникам університету реалізувати свої знання та вміння у різних галузях архітектури та містобудування.
 
Професорсько-викладацький склад кафедри «Містобудування»

Навчально-виховний процес на кафедрі фахово то якісно забезпечують: Народний архітектор України, професор Ходан Михайло Михайлович, доктор технічних наук ,професор Габрель Микола Михайлович, кандидат технічних наук, доцент Васильєв Олександр Валерійович, кандидат фізико-математичних наук, доцент Галігузова Світлана Анатоліївна, кандидат мистецтвознавства, доцент Федущак Марія Львівна, викладач Жирак Руслан Михайлович, викладач Гера Олег Васильович. Асистент кафедри – Пинянська Ольга Юріївна. 
 
Викладач кафедри «Містобудування» Жирак Руслан Михайлович

Робота кафедри є надзвичайно актуальна в наш час, адже сьогодні, у період постійної зміни і появи нових специфічних сфер діяльності людини, швидкоплинної реалізації новітніх технологічних процесів, є велика необхідність у спеціалістах, які вміють проектувати на високому рівні  відповідно до вимог та потреб суспільства; розробляти проекти просторово-планувальної організації ландшафту та  здійснювати благоустрій та озеленення відкритих територій.
 
Асистент кафедри «Містобудування» Пинянська Ольга Юріївна  
 
Архів факультету архітектури та будівництва

Архів – самостійний підрозділ в структурі факультету архітектури та будівництва, основним завданням якого є зберігання навчальної і науково-дослідної документації, яка передається викладачами з усіх кафедр. Фонди архіву поповнюються студентськими кваліфікаційними і дипломними роботами, експонатами різноманітних виставок. 
В архіві знаходиться бібліотека спеціалізованих і фахових періодичних видань, якими можуть користуватися студенти для своїх навчальних потреб. 
 
Завідувач архіву факультету архітектури та будівництва
Косаревич Ольга Володимирівна