RSS
Середа, 21.04.2021, 03:26
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Бухгалтер – це професія мужніх і кмітливих

Однією з випускних кафедр економічного факультету університету права імені Короля Данила Галицького є кафедра обліку і аудиту, яку очолює к.е.н., доцент університету, доктор філософії Борович Оксана Василівна.
Завідувач кафедри обліку і аудиту к.е.н., доцент університету, 
доктор філософії Борович Оксана Василівна

Історія кафедри обліку і аудиту бере свій початок із 1997 року, коли було розпочато підготовку фахівців зі спеціальності «Облік і аудит». В той час кафедрою завідував к.ф-м.н., доцент Дідик Василь Юрійович.
Професорсько-викладацький склад кафедри обліку і аудиту сформований з фахівців високої кваліфікації, які мають багаторічний педагогічний, практичний та науковий досвід роботи: д.е.н., професор Васильєв Олександр Валерійович, к.е.н., доц. Борович Оксана Василівна, к.ф-м.н., доц. Остафійчук Петро Георгійовичк.е.н., доц. Луцька Наталя Іванівна, к.е.н. Тимоць Мирослава Василівна, к.пед.н., доц. Мартищук О.І., старші викладачі кафедри Цюцяк І.Л., Цюцяк А.Л.
 
Професорсько-викладацький склад кафедри обліку і аудиту

Сьогодні неможливо уявити підприємство, установу чи організацію, що ефективно функціонують та розвиваються, без належної організації фінансового й управлінського обліку, внутрішньогосподарського контролю та аудиту, а також аналізу й планування господарської діяльності. Адже саме обліково-аналітична інформація є основною для прийняття менеджерами різних рівнів ефективних управлінських рішень стосовно подальшого функціонування та розвитку підприємства в конкретному середовищі.
Кафедра обліку і аудиту здійснює підготовку фахівців за наступними освітньо-кваліфікаційними рівнями: «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» із спеціальності «Облік і аудит».

Кафедра здійснює:
- навчальну і методичну діяльність із фундаментальних обліково-аналітичних і контрольних дисциплін, що викладаються для студентів економічного факультету;
- наукову та науково-дослідну діяльність за спеціальністю облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності);
- виховну роботу зі студентами під час навчального процесу.

Кафедра обліку і аудиту забезпечує викладання близько 30 нормативних та вибіркових навчальних дисциплін для студентів спеціальностей: «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Управління персоналом та економіка праці» та «Правознавство». Основними навчальними дисциплінами кафедри є: бухгалтерський облік, фінансовий облік І, фінансовий облік ІІ, управлінський облік, облік і звітність в оподаткуванні, облік у банках, облік у бюджетних установах, облік у зарубіжних країнах, аудит, контроль і ревізія, судово-бухгалтерська експертиза, інформаційні системи і технології в обліку та аудиті, організація обліку, облік зовнішньоекономічної діяльності, звітність підприємств, міжнародні стандарти обліку і аудиту, облікова політика підприємства тощо. 
Задля підвищення ефективності навчального процесу викладачі кафедри впроваджують сучасні інформаційні технології, застосовують мультимедійні технічні засоби, а також використовують різноманітні форми навчання, спрямовані на активізацію самостійної роботи студентів. Викладачами кафедри створене належне методичне забезпечення для проведення лекційних, практичних та семінарських занять, самостійної й індивідуальної роботи студентів.

На кафедрі при організації навчального процесу широко впроваджується кредитно-модульна система в зв’язку з приєднанням України до Болонського процесу. Для всіх дисциплін, що викладаються, розроблено комплект учбово-методичної літератури, що включає: робочу програму, навчально-методичні комплекси, методичні вказівки щодо проведення практичних занять, методичні вказівки з виконання курсової, дипломної, магістерської роботи, опорні конспекти лекцій тощо.

Навчально-методична робота на кафедрі обліку і аудиту ведеться за наступними напрямами: видавництво навчальних посібників та опорних конспектів лекцій; розробка методичних матеріалів для вивчення студентами дисциплін, виконання курсових, дипломних і магістерських робіт, а також контрольних завдань тощо.
Викладачі кафедри беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях. Наукова робота кафедри спрямована на залучення студентів до активної наукової діяльності, участі у науково-практичних конференціях. Студенти спеціальності «Облік і аудит» традиційно беруть активну участь у роботі щорічної звітної науково-практичної конференції, яка проводиться на базі університету.

Основними завданнями кафедри є забезпечення високоякісної підготовки фахівців обліку і аудиту, перш за все, на основі посиленої уваги до фундаментальної і спеціальної підготовки для майбутньої обліково-аналітичної, аудиторської та контрольно-ревізійної, аналітичної, організаційно-управлінської та дослідницької діяльності.

Випускники спеціальності «Облік і аудит» є конкурентоспроможними на ринку праці, успішними у підприємницькій діяльності та на державній службі, працюють викладачами у вищих навчальних закладах, обіймають посади керівників, головних бухгалтерів, провідних фахівців комерційних та фінансових відділів на підприємствах різних форм власності та видів економічної діяльності, в тому числі в аудиторських фірмах, банківських установах, в органах податкової служби, контрольно-ревізійних управліннях та страхових компаніях тощо.

Контакти: Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35, каб. 220.

Сторінки успішної практики