RSS
Четвер, 13.05.2021, 08:51
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра кримінального права і процесу створена на юридичному факультеті Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького і функціонує з 1998 р.  
Кафедра є навчально-науковим структурним підрозділом Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, що забезпечує проведення навчально-методичної, науково-дослідницької та виховної роботи з навчальних дисциплін, які за нею закріплені. Навчальний процес на кафедрі здійснюється на основі наказів та розпоряджень Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, Статуту Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та інших чинних нормативно-правових актів. Кафедра діє відповідно до Положення про кафедру кримінального права і процесу; функціональних обов’язків завідувача кафедри та функціональних обов’язків викладачів кафедри кримінального права і процесу. 
Очолює кафедру кримінального права і процесу завідувач кафедри – 
доктор філософії, кандидат юридичних наук, 
доцент, професор університету
Мельник Петро Васильович.

Навчальний процес забезпечують провідні вчені, серед яких: д.ю.н., проф. Колб Олександр Григорович, к.ю.н., доц. Соловій Ярослав Іванович, к.ю.н., доц. Острогляд Олександр Васильович, к.ю.н. Стеблинська Оксана Степанівна, к.ю.н. Федорак Леся Миколаївна, к.ю.н., доцент університету Косьмій Михайло Михайлович, доцент університету Семенюк Віталій Васильович, старший викладач Клименко Юрій Анатолійович, викладач Соловій Олександр Ярославович, викладач Юхман Іван Романович. Секретар кафедри Дутка Юрій Михайлович.
 
Основними дисциплінами, викладання яких забезпечує кафедра, є наступні: «Кримінальне право», «Кримінальний процес України», «Кримінально-виконавче право України», «Кримінологія», «Порівняльне кримінальне право», «Теорія і практика складання процесуальних документів у кримінальних справах», «Теоретичні проблеми кваліфікації злочину», «Криміналістика», «Злочини проти правосуддя», «Злочини проти власності»,  «Прокуратура України», «Судова медицина і психіатрія», «Судові та правоохоронні органи України», «Актуальні проблеми кримінально-виконавчої політики».
Науково-дослідна робота кафедри окреслена специфікою роботи кафедри та науковими інтересами викладачів і проводиться за наступною тематикою: межі кримінальної відповідальності; відповідальність за злочини проти довкілля, кримінологічна характеристика окремих видів транснаціональної організованої злочинності; обставини, що пом’якшують покарання; забезпечення прав громадян при реалізації кримінально-правової політики; посткримінальна поведінка неповнолітніх; діяльність захисника в кримінальному процесі; нетрадиційні джерела криміналістичної інформації в процесі розкриття і розслідування злочинів; співвідношення кримінології й оперативно-розшукової діяльності в процесі запобігання злочинам; релігійно-моральні складники правосвідомості та їхня роль у запобіганні правопорушенням; окремі види злочинів (проти довкілля, проти власності, проти правосуддя) та ін.
Викладачі кафедри постійно беруть участь у внутрішніх, регіональних, міжвузівських та міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, диспутах, обговореннях законопроектів тощо. 

Результати наукової роботи викладачів кафедри знаходять своє відображення у науково-практичних посібниках та монографіях, які використовуються у навчальному процесі:
1. Острогляд О. В. Діяльність захисника в апеляційному провадженні [текст]: навчальний посібник. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2010. – 162 с.
2. Острогляд О. В., Козич І. В. Кримінальне право України. Загальна частина: навчально-методичний посібник. – Івано-Франківськ: Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 2007. – 60 с. 
3. Мельник П. В. Проблеми правової охорони лісів Карпатського регіону України. – Івано-Франківськ: Плай, 2003. – 158 с.
4. Фріс П.Л., Мельник П.В. Кримінальне право України. Тестові завдання. Навчально-методичний посібник. – Івано-Франківськ: Сімик, 2003. – 104 с.
5. Мельник П.В., Кучера А.В. Кримінальне право України. Особлива частина. Навчально-методичний посібник для студенті спеціальності „Правознавство”; видання 2-ге. – Івано-Франківськ, 2007. – 125 с.
6. Соловій Я. І. Межі кримінальної відповідальності: монографія. – Івано-Франківськ : Надвірнянська друкарня, 2009. – 297с. 
7. Стеблинська О. С. Кримінологічна характеристика окремих видів транснаціональної організованої злочинності: Наркобізнес // Проблеми протидії транснаціональній організованій злочинності : наук.-практ. посіб. / [М. Г. Вербенський, Р. М. Безхлібник, А. І. Берлач та ін.] ; за заг. ред. канд. юрид. наук, доц., Засл. юриста України М. Г. Вербенського ; МВС України, Харк. нац. ун-т внутр. справ. – Х. : ХНУВС, 2010. – 288 с.
8. Застосування ОВС норм та інститутів кримінального та адміністративного законодавства під час проведення ЄВРО-2012 // Стеблинська О.С. Частина ІІ, розділ VІІ – коментар до статей 150-1, 161, 185-187, 189, 190, 300, 301, 304, 307, 316 КК : Навчальний посібник / За заг. ред. П.Л. Фріса. – Івано-Франківськ, 2011. – 868 с.
9. Стеблинська О. С. Запобігання злочинам, які вчиняються неповнолітніми в стані сп’яніння: Монографія. – Івано-Франківськ, Надвірна: ЗАТ «Надвірнянська друкарня», 2011. – 280 с.

Окрім того, наукові праці викладачів публікуються у спеціалізованих фахових виданнях, серед яких: «Право України», «Правова держава», «Наше право», «Університетські наукові записки. Часопис Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького», «Науково-інформаційний вісник Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького», «Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України: Збірник наукових статей», «Актуальні проблеми політики», «Адвокат», «Ринкова економіка: Сучасна теорія і практика управління», «Право і безпека», «Підприємництво, господарство і право».

Значну увагу кафедра приділяє роботі зі студентами. На сьогоднішній день у розпорядженні кафедри є криміналістична лабораторія та зал судових засідань, проведення занять у яких дозволяє студентам набути практичних навичок у сфері юриспруденції. Обдаровані студенти залучаються до написання наукових робіт, статей, участі у студентських конференціях, культурно-масових та спортивних заходах Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.


Круглий стіл

Теоретико-прикладне лекційне заняття з курсу