RSS
Четвер, 13.05.2021, 08:41
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра конституційного, адміністративного та міжнародного права є навчально-науковим структурним підрозділом Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, що забезпечує проведення навчально-методичної, науково-дослідницької та виховної роботи з навчальних дисциплін, які за нею закріплені. Навчальний процес на кафедрі здійснюється на основі наказів та розпоряджень Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, Статуту Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та інших чинних нормативно-правових актів. Кафедра діє відповідно до Положення про кафедру; функціональних обов’язків завідувача кафедри та функціональних обов’язків викладачів кафедри конституційного, адміністративного та господарського права. 
Очолює кафедру конституційного, адміністративного та 
господарського права завідувач кафедри – 
кандидат юридичних наук, доцент Вітовська Ірина Вололодимирівна

Навчальний процес забезпечують провідні вчені, серед яких: акад. УАН, к.ю.н., доц., д-р філософії, Заслужений юрист України Мацькевич Микола Михайлович, к.ю.н., доц. Ливинець Владислав Павлович, к.ю.н. Глазунова Світлана Миколаївна, доц. ун-ту Лотоцький Михайло Васильович, викладач Копильців Олена Володимирівна, викладач Кузенко Уляна Іванівна, викладач Громко Володимир Ярославович. Секретар кафедри Дутка Юрій Михайлович.
Основними дисциплінами, викладання яких забезпечує кафедра, є наступні: «Підприємницьке право», «Теоретичні проблеми господарського процесуального права», «Господарське право України», «Господарський процес України», «Адміністративне право України», «Адміністративний процес України», «Муніципальне право України», «Конституційне процесуальне право України», «Конституційне право України», «Адвокатура в Україні», «Міжнародне приватне право», «Міжнародне публічне право», «Податкове право України», «Житлове право України».
Науково-дослідна робота кафедри окреслена специфікою роботи кафедри та науковими інтересами викладачів і проводиться за наступною тематикою: становлення та розвиток українського державотворення, державно-правові чинники економічного розвитку, провідники ідеї українського державотворення, адміністративно-правова реформа в Україні, основи конституціоналізму, конституційно-правовий статус територіальних одиниць, гарантії реалізації правового статусу населених пунктів, суб’єкти господарювання та ін.

Викладачі кафедри постійно беруть участь у внутрішніх, регіональних, міжвузівських та міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, диспутах, обговореннях законопроектів тощо. 

Результати наукової роботи викладачів кафедри знаходять своє відображення у науково-практичних посібниках та монографіях, які використовуються у навчальному процесі:
Окрім того, наукові праці викладачів публікуються у спеціалізованих фахових виданнях, серед яких: «Право України», «Правова держава», «Наше право», «Університетські наукові записки. Часопис Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького», «Науково-інформаційний вісник Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького», «Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України: Збірник наукових статей», «Актуальні проблеми політики», «Адвокат», «Ринкова економіка: Сучасна теорія і практика управління», «Право і безпека», «Держава і право», «Підприємництво, господарство і право».

Значну увагу кафедра приділяє роботі зі студентами. На сьогоднішній день у розпорядженні кафедри є зал судових засідань, проведення занять у якому дозволяє студентам набути практичних навичок у сфері юриспруденції. Обдаровані студенти залучаються до написання наукових робіт, статей, участі у студентських конференціях, культурно-масових та спортивних заходах Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

Відкрите лекційне заняття