RSS
Четвер, 13.05.2021, 07:35
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра економічної теорії 
імені академіка УАН Зіновія Маніва

Однією з найстаріших, фундаментальних і базових кафедр економічного факультету університету права імені Короля Данила Галицького є кафедра економічної теорії ім. академіка УАН Зіновія Маніва.
Кафедру очолює к.е.н., доцент університету Легкий Василь Іванович.
Історія кафедри економічної теорії бере свій початок із 1997 року, коли було розпочато підготовку фахівців із галузі знань «Економіка та підприємництво». В той час кафедрою завідував к.е.н., професор, академік УАН Манів Зіновій Олексійович. І в честь видатного вченого, суспільно-політичного діяча та поета-філософа була названа кафедра.
Професорсько-викладацький штат кафедри складається з фахівців високої кваліфікації, які мають багаторічний педагогічний, практичний та науковий досвід роботи: к.е.н., доц. Івашків Тарас Степанович, к.е.н. Легкий Василь Іванович, к.е.н., доц. Перович Дмитро Миколайович, член-кор. УАН, к.е.н., доц. Криховецький Іван Зіновійович, ст. викл. Манів Сергій Зеновійович, викл. Вилка Руслана Степанівна.

Кафедра економічної теорії ім. академіка УАН Зіновія Маніва здійснює:
- навчальну і методичну діяльність із фундаментальних економічних дисциплін, що викладаються для студентів економічного факультету;
- наукову та науково-дослідну діяльність із галузі знань «Економіка та підприємництво»
- виховну роботу зі студентами під час навчального процесу.
Кафедра забезпечує викладання 20 нормативних та вибіркових навчальних дисциплін для студентів спеціальностей: «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Управління персоналом та економіка праці», «Правознавство», «Архітектура» та «Будівництво». Основними навчальними дисциплінами кафедри є: «Політична економія», «Економічна теорія», «Менеджмент», «Маркетинг», «Регіональна економіка», «Національна економіка», «Паблік рилешнз», «Економіка підприємства», «Бізнес-планування», «Торгівельна діяльність», «Інтелектуальна власність», «Мікроекономіка», «Макроекономіка», «Міжнародна економіка», «Міжнародний менеджмент», «Аналіз господарської діяльності» та ін. 

Підвищення ефективності навчального процесу забезпечується шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій, застосуванням мультимедійних технічних засобів, а також використанням різноманітних форм навчання, спрямованих на активізацію самостійної роботи студентів. Викладачами кафедри сформоване належне методичне забезпечення для проведення лекційних, практичних та семінарських занять, самостійної й індивідуальної роботи студентів.

На базі кафедри сформована наукова школа. Школа працює в кращих традиціях економічної науки України, її основними напрямками є вивчення української національної економіки, міжнародних економічних відносин, дослідження окремих галузей регіональної економіки, економіки підприємств, економіки праці та соціально-трудових відносин, відносин з приводу інтелектуальної власності. Основний науковий напрямок кафедри – «Організаційно-економічні засади використання та розвитку ресурсного потенціалу Карпатського регіону».
Викладачі кафедри беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях. Наукова робота кафедри спрямована на залучення студентів до активної наукової діяльності, участі у науково-практичних конференціях. 

Контакти:  м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, каб. 219.

Круглий стіл на тему