RSS
Четвер, 13.05.2021, 08:17
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра екологічного, аграрного і земельного права створена на юридичному факультеті Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького в 2011 р. Кафедра є навчально-науковим структурним підрозділом Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, що забезпечує проведення навчально-методичної, науково-дослідницької та виховної роботи з навчальних дисциплін, які за нею закріплені. Навчальний процес на кафедрі здійснюється на основі наказів та розпоряджень Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, Статуту Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та інших чинних нормативно-правових актів.  
Очолює кафедру екологічного, аграрного і земельного права завідувач кафедри – кандидат юридичних наук, доктор філософії – Марич Христина Михайлівна.
 
Навчальний процес забезпечують провідні вчені, серед яких: д.м.н., проф. Клименко Анатолій Олексійович, к.ю.н. Книш Віталій Васильович, старший викладач Гаврецька Марина Йосипівна, старший викладач Клименко Юрій Анатолійович, викладач Шулятицький Святослав Ігорович. Секретар кафедри Гупалюк Олександр Валерійович.

 
Навчальними дисциплінами, викладання яких забезпечує кафедра, є зокрема: «Екологічне право», «Природоресурсне право», «Аграрне право», «Земельне право», «Медичне право», «Фінансове право». 

Науково-дослідна робота кафедри окреслена специфікою роботи кафедри та науковими інтересами викладачів і проводиться за наступною тематикою: правове забезпечення екологічної безпеки, юридична відповідальність за екологічні правопорушення, правовий режим особливо охоронюваних територій та об’єктів, принципи земельного права, правовий режим земель природно-заповідного, оздоровчого та рекреаційного призначення, правовий статус суб’єктів аграрного господарювання, аграрно-договірні відносини та ін.
Викладачі кафедри постійно беруть участь у внутрішніх, регіональних, міжвузівських та міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, диспутах, обговореннях законопроектів тощо.

Наукові праці викладачів публікуються у спеціалізованих фахових виданнях, серед яких: «Право України», «Правова держава», «Наше право», «Університетські наукові записки. Часопис Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького», «Науково-інформаційний вісник Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького», «Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України: Збірник наукових статей», «Актуальні проблеми політики», «Адвокат», «Ринкова економіка: Сучасна теорія і практика управління», «Право і безпека», «Держава і право», «Підприємництво, господарство і право».

Значну увагу кафедра приділяє роботі зі студентами, зокрема обдаровані студенти залучаються до написання наукових робіт, статей, участі у студентських конференціях, культурно-масових та спортивних заходах Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.