RSS
Четвер, 13.05.2021, 08:36
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі

Нова адреса сайту університету

За роки свого існування Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького виріс і досяг державного визнання. За денною і заочними формами в університеті згідно ліцензії серія АД №034565 від 26.04.2012 року протокол №95 наказ МОНМС від 27.04.2012 року №1485-Л нараховується більше 4,5 тисяч студентів. Навчально-методичну, наукову та виховну роботу забезпечують 25% — докторів наук, 60% — кандидатів наук, 15% — викладачів та доцентів.
 
Урочисті заходи з нагоди Дня Знань.
 

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького має потужну науково-дослідну та матеріально-технічну бази.
До структури Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького входять:
-    юридичний факультет,
-    факультет архітектури та будівництва,
-    економічний факультет;
-    коледж університету;
-    науково-дослідний інститут.
Навчання фахівців здійснюється за наступними напрямами підготовки (спеціальностями):
-    правознавство;
-    архітектура (містобудування);
-    будівництво (промислове та цивільне будівництво);
-    дизайн;
-    богослов'я (теологія Греко-Католицької конфесії);
-    облік і аудит;
-    фінанси і кредит;
-    управління персоналом та економіка праці;
-    реклама та зв'язки з громадськістю (за видами діяльності);
-    програмна інженерія.

Випускники отримують дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

   На сьогоднішній день юридичний факультет Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького акредитований за 4 рівнем акредитації і здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» (ліцензійний обсяг - 100 осіб), «спеціаліст» (ліцензійний обсяг - 100 осіб) і «магістр» (ліцензійний обсяг - 30 осіб). 
   Серед пріоритетних завдань факультету - підготовка науково-викладацьких кадрів через аспірантуру для забезпечення відкриття нових спеціальностей і кафедр, активне впровадження в навчально-науковий процес новітніх інформаційних технологій, турботу про високий науковий потенціал та авторитет університету, зокрема – продовжуватимуть традицію щорічного проведення різноманітних наукових форумів (конференцій, семінарів, конкурсів наукових робіт) з актуальних проблем права та державотворення, подальше зміцнення та розширення регіональних і міжнародних зв’язків з іншими вузами та науковими установами. 
 
   Економічний факультет нашого університету можна вважати унікальним тому, що тут готують фахівців трьох провідних економічних напрямів: «Управління персоналом та економіка праці», «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».
   Мовою бізнесу можна назвати економічний факультет, адже саме на цьому факультеті отримують знання, які в подальшому забезпечують достовірною, об’єктивною, доречною і дохідливою інформацією про фінансовий стан і результати діяльності підприємства всіх користувачів: власників і керівників підприємств, акціонерів, інвесторів, органів державного управління і контролю. Звідси – високі вимоги до навчання фахівців на цьому факультеті.
   Наукове та навчально-методичне забезпечення навчального процесу забезпечується 4 кафедрами факультету.
 
   Факультет архітектури – один із наймолодших в Івано-Франківському університету права імені Короля Данила Галицького проте, вже встиг якісно себе зарекомендувати. Тут здійснюється ступенева підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст» за напрямами підготовки «Архітектура». Факультет об’єднує кафедри архітектури та дизайну  містобудування. Всі працівники кафедр фахівці з великим досвідом педагогічної та практичної роботи, яким притаманні висока культура, професіоналізм у підготовці кадрів, відповідальність.
   Для забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців використовується сучасний комп’ютерний клас, архів та відповідно облаштовані спеціалізовані лабораторії. За час навчання студенти вивчають понад 60 навчальних дисциплін, виконують розрахункові та курсові роботи, одержують глибоку фундаментальну, професійну підготовку, оволодівають навичками роботи з спеціалізованими фаховими комп’ютерними програмами, які допомагають в навчальному процесі і в професійному зростанні. Важливе місце відводиться виробничій практиці, яку студенти проходять в профілюючих підприємствах і організаціях. 
 
   На факультеті будівництва здійснюється підготовка бакалаврів в галузі знань: 0601 «Будівництво та архітектура» напрям підготовки 6.060101 "Будівництво» та спеціалістів за спеціальністю 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво».
   Навчально-виховний процес забезпечують науково-педагогічні працівники з великим досвідом методичної та практичної роботи. Підготовка фахівців на факультеті здійснюється відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України, забезпечується системою планування навчального процесу та контролю за його якістю.
    На факультеті організовані та функціонують відповідні навчальні лабораторії. 
 

   Провадження освітньої діяльності у коледжі ПВНЗ Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (серія АД № 034980, дата отримання – 06.06.2012 р.)

   Коледж Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького структурний підрозділ Університету. Студенти в Коледжі навчаються 3 роки. Зарахування на І курс здійснюються за наявності базової загальної середньої освіти. Після закінчення навчання їм присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст і вони отримують дипломи державного зразка. 

  Випускники Коледжу мають можливість продовжити навчання в Університеті за профільною спеціальністю для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр». Для продовження навчання випускники Коледжу особисто подають на ім’я ректора університету заяву та документи згідно переліку визначеного приймальною комісією. Зарахування проводиться на ІІІ-й курс університету за рейтинговою системою.