RSS
Четвер, 13.05.2021, 07:09
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5200 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4233 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1459 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1532 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1306 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету - перехід на сайт за посиланням:


Нова адреса сайту університету

ФАКУЛЬТЕТ БУДІВНИЦТВА
 
Декан факультету, академік Академії інженерних наук, 
к.т.н., доктор філософії Касіянчук Василь Дмитрович
 
На факультеті будівництва здійснюється підготовка бакалаврів в галузі знань: 0601 «Будівництво та архітектура» напрям підготовки 6.060101 "Будівництво» та спеціалістів за спеціальністю 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво».
Навчально-виховний процес забезпечують викладачі з великим досвідом методичної та практичної роботи, яким притаманні висока культура, професіоналізм у підготовці кадрів, відповідальність.
 
На факультеті організовані та функціонують навчальні лабораторії. На високому рівні викладачами і студентами проводиться наукова робота на тему "Науково-технічсне вирішення проблем підвищення надійності будівельних конструкцій та комунікаційних систем".
 
Під керівництвом декана факультету, академіка Академії інженерних наук, к.т.н., доктора філософії Касіянчука Василя Дмитровича проводяться наукові дослідження на тему "Ефективність використання деревної біомаси для виробництва альтернативної енергії".
Підготовка фахівців на факультеті, як і загалом в університеті, здійснюється відповідно до вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, забезпечується системою планування навчального процесу та контролю за його якістю. Cтуденти отримують кваліфіковану теоретичну та практичну підготовку в галузі проектування та типології житлових і громадських споруд, а також будівельного менеджменту, будівельної соціології та психології, методології цивільно-промислового будівництва.
 
Для забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців використовується сучасний комп’ютерний клас та відповідно облаштовані спеціалізовані лабораторії. За час навчання студенти вивчають понад 60 навчальних дисциплін, виконують розрахункові та курсові роботи, одержують глибоку фундаментальну, професійну підготовку, оволодівають навичками роботи з спеціалізованими фаховими комп’ютерними програмами, які допомагають в навчальному процесі і в професійному зростанні. Важливе місце відводиться виробничій практиці, яку студенти проходять в університетських будівельних організаціях та проектно-планувальному бюро. 
 
Студенти факультету приймають активну участь у спортивному та культурному житті університету.