RSS
Середа, 21.04.2021, 04:57
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету - перехід на сайт за посиланням:


Нова адреса сайту університету

Факультет архітектури
 
Архітектура – онімівша музика!
Йоганн Ґєтте
В сучасних умовах інтенсивного розвитку людського суспільства, розширення міст і бурхливого перетворення середовища проживання, великою популярністю користується професія архітектора, яка відома ще з античних часів. Престижність цієї спеціальності  полягає не тільки в тому, що вона досить затребувана і популярна, але ще й надзвичайно відповідальна і складна для освоєння. Геніальними архітекторами не ставали одразу – потрібні десятки років, щоб створити щось неймовірне!
З урахуванням сучасних вимог, архітектору необхідні знання математики, дизайну, фізики та екології, вільне володіння основними графічними пакетами. Серед особистісних якостей вітаються комунікабельність, енергійність і дипломатичність. Архітектор сьогодні – це будівельник і дизайнер в одній особі, який повинен йти в ногу з розвитком новітніх технологій. 
Декан  факультету архітектури, кандидат юридичних наук, доцент університету
Косьмій Михайло Михайлович

Факультет архітектури – один із наймолодших в університеті, проте, вже встиг якісно себе зарекомендувати. Тут здійснюється ступенева підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст» за напрямами підготовки «Архітектура», «Дизайн». Факультет об’єднує три кафедри архітектури та дизайну, містобудування та будівництва.
Заступник декана факультету, кандидат технічних наук, 
доцент, професор університету 
Масляк Ігор Миколайович

Всі працівники кафедр фахівці з великим досвідом педагогічної та практичної роботи, яким притаманні висока культура, професіоналізм у підготовці кадрів, відповідальність.
 
Секретар факультету 
Гончарик Роман Петрович

Підготовка фахівців на факультеті, як і загалом в університеті, здійснюється відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України, забезпечується системою планування навчального процесу та контролю за його якістю.
    
Для забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців використовується сучасний комп’ютерний клас, архів та відповідно облаштовані спеціалізовані лабораторії. За час навчання студенти вивчають понад 60 навчальних дисциплін, виконують розрахункові та курсові роботи, одержують глибоку фундаментальну, професійну підготовку, оволодівають навичками роботи з спеціалізованими фаховими комп’ютерними програмами, які допомагають в навчальному процесі і в професійному зростанні. Важливе місце відводиться виробничій практиці, яку студенти проходять в профілюючих підприємствах і організаціях. 
Науково-педагогічний колектив факультету

На базі факультету щороку проводяться Міжвузівські, Всеукраїнські і Міжнародні науково-практичні конференції, які дозволяють знайомитись з новинками галузі і використовувати досвід інших навчальних закладів як українських, так і зарубіжних.
Серед випускників факультету архітектури та будівництва вже є чимало висококласних спеціалістів, які займають найвищі посади архітекторів, інженерів будівельників у державних і приватних проектних бюро, в міських і районних архітектурних управліннях.


Проблеми та перспективи розвитку проектної діяльності: теорія, практика, інновації


Майстер-клас з писанкарства
Міжрегіональна науково-практична конференція
19 огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та художніх ВНЗ України та Європи

Наукові експедиції факультету архітектури та будівництва

Семінари-практикуми для студентів факультету архітектури та будівництва

Виїзні практичні заняття зі студентами факультету архітектури та будівництва

Екскурсії мальовничими куточками України


Архітетура один з найдавніших видів діяльності людини.

Навчання на напрямі "Архітектура" - це освоєння єдиного комплексу різних дисциплін, які дають глибоке розуміння всіх процесів, пов'язаних із життям і діяльністю людини.

Архітектор – це філософ, психолог, еколог, історик, художник, інженер, будівельник, дизайнер тощо.
   Архітектор – це фахівець, який за допомогою матеріально-технічних ресурсів, створює проект організації простору. Діяльність архітектора зумовлена вимогами часу та науково-технічним прогресом. Кожна епоха вирізняється своїм баченням організації простору – стилем, що є похідною естетичного втілення науково-технічного прогресу та суспільних вимог до середовища. Проте, основною рисою архітектора є прагнення покращити середовище у якому ми живемо, максимально його ідеалізувати, і тим самим створити новочасний стиль. 
   Архітектор повинен досконало орієнтуватись в сучасності і вміти передбачати майбутнє. Адже, об’єкти, створені ним, як правило, «живуть» довше свого автора. Архітектор повинен знати психологію людини і вміти запрограмувати сценарій її побуту у просторі таким чином, щоб вона почувалась максимально комфортно.
Екскурсійна лекція

Архітектурні етюди


В гостях у художника

Настінні розписи вестибюлю
Студентський портал