RSS
Середа, 21.04.2021, 03:57
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету - перехід на сайт за посиланням:


Нова адреса сайту університету


 
    На сьогоднішній день юридичний факультет акредитований за 4 рівнем акредитації і здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр».
     Ліцензійні обсяги:
    ОКР «бакалавр» - 100 осіб
    ОКР «спеціаліст» - 100 осіб
    ОКР «магістр» - 30 осіб.
  Підготовка та підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу кафедр університету здійснюється через творчі відпустки, наукове стажування, обмін досвідом роботи, стажування за кордоном. 
   Деканат і професорсько-викладацький склад юридичного факультету постійно працюють над удосконаленням всього комплексу навчально-виховного процесу, над забезпеченням підготовки фахівців на рівні міжнародних вимог. Нагальною потребою часу в Україні стало реформування вищої освіти у відповідності до Болонської декларації. Тому серед актуальних завдань, що стоять перед колективом юридичного факультету, – запровадження і удосконалення кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Окрім того, важливою ланкою роботи залишається і формування духовного світогляду майбутніх правників, виховання їх у дусі загальнолюдських та національних цінностей.
    На юридичному факультеті навчається понад 400 студентів денної форми навчання. 
    Студенти юридичного факультету беруть активну участь у науковій роботі. На кафедрах створені і успішно діють 3 студентських наукових гуртки. Викладачами проводиться індивідуальна робота з обдарованими студентами (підготовка до участі в олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт). Щорічно юридичним факультетом проводяться по декілька наукових конференцій.
    На факультеті функціонує юридична клініка, основною метою якої є подолання у навчальному процесі розриву між практичною і теоретичною освітою завдяки розвитку у студентів навичок надання юридичних послуг. Одним із завдань клініки є також надання безкоштовних юридичних послуг малозабезпеченим жителям Івано-Франківської області.
    Випускники юридичного факультету обіймають посади в судах, органах прокуратури, МВС, СБУ, ДПА, займаються адвокатською та нотаріальною практикою, працюють у місцевих органах державної виконавчої влади та органах  місцевого самоврядування,  юридичних службах підприємств, установ і організацій, викладають правові дисципліни у вищих юридичних навчальних закладах, 
     Аудиторна площа юридичного факультету становить 15 кв.м на одного студента. Для забезпечення навчального процесу використовуються достатня кількість лекційних аудиторії та аудиторій для проведення семінарських (практичних) занять, комп’ютерно-інформаційний центр, криміналістична лабораторія, зал судового засідання, юридична клініка.
      Для послуг студентів фонди бібліотеки університету, читальний зал, спортивний зал, спортивний майданчик, їдальня, медичний пункт, перукарня.
     Ректорат університету і деканат юридичного факультету серед пріоритетних завдань своєї роботи визначають підготовку науково-викладацьких кадрів через аспірантуру для забезпечення відкриття нових спеціальностей і кафедр, активне впровадження в навчально-науковий процес новітніх інформаційних технологій, турботу про високий науковий потенціал та авторитет університету, зокрема – продовжуватимуть традицію щорічного проведення різноманітних наукових форумів (конференцій, семінарів, конкурсів наукових робіт) з актуальних проблем права та державотворення, подальше зміцнення та розширення регіональних і міжнародних зв’язків з іншими вузами та науковими установами. 
    У планах університету і юридичного факультету – відкриття аспірантури та спеціалізованої ради із захисту кандидатських дисертацій, відкриття нових кафедр, зміцнення матеріальної бази.
    Усі напрямки діяльності факультету (як сьогодні, так і в майбутньому) спрямовуються на забезпечення підготовки високопрофесійних фахівців-юристів для потреб не лише Прикарпатського регіону, але й усієї України згідно із сучасними вимогами і станом світової науки.
 

Круглий стіл
Всеукраїнська науково-практична конференція
Теоретико-прикладне лекційне заняття
Наші спортивні досягнення на міжнародній арені
Студентський Шахово-шашковий турнір
Турнір з міні-футболу присвячений 15-й річниці заснування Івано-Франківського університету права


    На юридичному факультеті  діють такі кафедри:
- кафедра теорії та історії держави і права;
- кафедра кримінального права і процесу;
- кафедра цивільного права і процесу;
- кафедра церковно-канонічних і державно-правових дисциплін;
-кафедра екологічного, аграрного та земельного права;
- кафедра конституційного, адміністративного та господарського права;
- кафедра гуманітарних дисциплін;
- кафедра філософії, філософії права і юридичної психології;
- кафедра іноземних мов.
   
НАШІ СТУДЕНТИ
  Студенти — це наша гордість, наше багатство, адже вони неодноразово брали участь і перемагали у міжнародних та всеукраїнських конкурсах і олімпіадах у різних галузях науки та культури.
Участь студентів у Міжнародній Весняній Академії
«NATO and New Global and Regional Challenges»
Черничук Ярослав
випускник юридичного факультету 
 
Недогибченко Дмитро
випускник юридичного факультету
 
ЖИТТЯ  ЮРИДИЧНОГО  ФАКУЛЬТЕТУ

Співпраця університету з шкільними закладами області

Урочистості з нагоди Дня юриста

Студентська спартакіада

Теоретико-прикладне лекційне заняття

Міжвузівська науково-практична інтернет-конференція

Урочистості з нагоди Дня юриста

Круглий стіл

Теоретико-прикладне лекційне заняття з курсу

Всеукраїнська-науково-практична конференція

Відкрите лекційне заняття з дисципліни Конституційне право

Кубок юридичного факультету з міні-футболу

Обговорення проекту Закону України

ФК

Науково-практична конференція «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку демократичних процесів в Україні та світі»

Наукова конференція

Практичне заняття студентів-юристів

Судові дебати з цивільного права та процесу

Турнір з міні-футболу на Кубок факультету


Співпраця між вищими навчальними закладами

Урочистості з нагоди Дня юриста