RSS
Середа, 21.04.2021, 03:24
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 37 38 »

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету!!!


Нова адреса сайту університету

Категорія: Новини університету | Переглядів: 5184 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

МВС проводить набір тренерів для нової патрульної служби у м. Івано-Франківськ до 7 жовтня 2015 року.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 4224 | Додав: Vavaliant | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

За підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню університету сьогодні відбулася зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Івано-Франківського міського центру зайнятості - Харко Іриною. Розповіла про можливості навчання, стажування та працевлаштування випускників університету. Наголосила, що нема жодних складних процедур оформлення в центрі зайнятості, було б бажання! Також невдовзі завітає до нас із тренінгами та семінарами, щоб краще підготувати наших студентів до співбесід з роботодавцями!

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1450 | Додав: Vavaliant | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

18-19 вересня 2015 року у Львові відбувся Перший інавгураційний Львівський форум з кримінальної юстиції, що був присвячений темі «Кримінальна юстиція в Україні: виклики та перспективи в світлі конституційної реформи».
Непересічний науковий захід зібрав чимало науковців та практиків з усієї України, а також з Іспанії та Сполучених Штатів Америки. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1524 | Додав: Vavaliant | Дата: 20.09.2015 | Коментарі (0)

УВАГА! УВАГА!

Прийом документів до аспірантури триває з 17 серпня до 15 вересня 2015 р.

Документи приймаються щодня з 8.00 до 17.00 щодня, крім суботи та неділі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця 35. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, відділ аспірантури.

Прийом до аспірантури на 2015-2016 навчальний рік з відривом та без відриву від виробництва за науковою спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1298 | Додав: Vavaliant | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі

Увага! Змінилася адреса офіційного сайту університету - перехід на сайт за посиланням:


Нова адреса сайту університету

Економічний факультет

Декан економічного факультуту
кандидат економічних наук, доцент 
Івашків Тарас Степанович

Заступник декана економічного факультуту
кандидат економічних наук, доцент, член-кор.УАН
Криховецький Іван Зіновійович

  Факультет можна вважати унікальним тому, що тут готують фахівців трьох провідних економічних напрямів: «Управління персоналом та економіка праці», «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».
   Мовою бізнесу можна назвати економічний факультет, адже саме на цьому факультеті отримують знання, які в подальшому забезпечують достовірною, об’єктивною, доречною і дохідливою інформацією про фінансовий стан і результати діяльності підприємства всіх користувачів: власників і керівників підприємств, акціонерів, інвесторів, органів державного управління і контролю. Звідси – високі вимоги до навчання фахівців на цьому факультеті. 

Доктор економічних наук, професор
Щурик Михайло Васильович

   Наукове та навчально-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється 4 кафедрами факультету.
   На факультеті функціонують комп’ютерний клас з доступом до мережі інтернет, спеціалізована бібліотека. Закріплення теоретичних знань студентів досягається за допомогою практичних навичок, набутих під час проходження практики на підприємствах, установах, організаціях.
   Майбутнє працевлаштування: основним місцем роботи випускників за спеціальності «Облік і аудит» є малі, середні та великі підприємства, комерційні банки, аудиторські фірми, інвестиційні фонди і компанії; спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» - посади керівників спеціалістів в органах державного управління у сфері соціально-трудових відносин Міністерства праці і соціальної політики України, управління праці та соціального захисту населення регіональних держадміністрацій, державній службі зайнятості, Фонді соціального страхування, Пенсійному фонді; спеціальності «Фінанси та кредит» - фінансові управління держадміністрації, міські фінансові управління, територіальні органи Державного казначейства України, органи податкової служби, Пенсійний фонд України, Державна служба зайнятості, Фонд державного майна України, бюджетні установи, банківські установи, страхові компанії, підприємства.

   Цикл економічних дисциплін на факультеті читається на рівні європейських стандартів. Послідовно впроваджуються у навчальний процес нові навчальні технології, призначені для оволодіння фахівцями сучасними методами та прийомами прийняття рішень з питань економіки, фінансів, бухгалтерського і податкового обліку, маркетингових досліджень.
   Кафедри економічного факультету виконують наукові і науково-виробничі роботи. Однією із форм наукової роботи викладачів є підготовка наукових статей, навчально-методичних посібників, підручників. Вчені економічного факультету активно співпрацюють з науковцями інших навчальних закладів.
   Науково-педагогічний колектив факультету працює над впровадженням у навчальний процес передових освітніх технологій – кредитно-модульної системи, наближення навчання до майбутньої практичної діяльності.
.

Сторінки успішної практики

Круглий стіл на тему