RSS
Понеділок, 19.02.2018, 18:18
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Наукові конференції [29]
В даній категорії висвітлюються програми університетських наукових конференцій студентів та молодих вчених
Наукові семінари [10]
Матеріали наукових семінарів на базі факультетів та кафедр університету за участю представників органів влади
Виставки, огляди, конкурси [5]
Категорія призначена для відображення участі представників Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького у виставках, оглядах-конкурсах та інших заходах
Пошук
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Головна » Статті » Наукові конференції » Наукові конференції

Науково-практична конференція на тему: «Перспективи соціально-економічного розвитку України та її регіонів»
23 лютого 2012 року в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького на базі економічного факультету відбулася науково-практична конференція на тему: «Перспективи соціально-економічного розвитку України та її регіонів».
Привітальне слово від імені ректора університету доктора юридичних наук, академіка УАН, академіка АНВШК України, академіка МАНПО, доктора права, доктора філософії, доктора канонічного права, професора, Відмінника освіти України, Митрофорного протопресвітера Луцького Івана Михайловича, було надано заступнику першого проректора університету доктору філософії, к. ф.-м. н. Остафійчуку Петру Георгієвичу.


З привітанням до учасників конференції звернувся декан економічного факультету доцент університету Семенюк Віталій Васильович.


За підсумками проведеного І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було нагороджено студентів-переможців та призерів економічного факультету, зокрема, за спеціальністю «Економіка підприємтва та управління виробництвом» за зайняте І місце – Черчук Ірину, за ІІ місце – Прийматчук Оксану, за ІІІ місце – Свістяк Оксану; за спеціальністю «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» за зайняте І місце – Коцан Ольгу, за ІІ місце – Петрук Іванну; за спеціальністю «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» за зайняте І місце – Гнатків Іванну, за ІІ місце – Чепигу Володимира; за спеціальністю «Фінанси, грошовий обіг і кредит» за зайняте І місце - Гринишин Світлану, за ІІ місце – Зваричук Ольгу, за ІІІ місце – Гнатків Іванну та Баб'яка Максима.


Відповідно до програми науково-практичної конференції було проведено пленарне і секційні засідання. У пленарному засіданні взяли участь:

Щурик Михайло Васильович
доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри 
Івано-Франківського університету права імені 
Короля Данила Галицького
Тема доповіді: «Передумови імплементації інноваційних продуктів у процеси відтворення земель АПК»

Васильєв Олександр Валерійович
доктор економічних наук, професор Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького
Тема доповіді: «Щира пам'ять будує майбутнє»

Борович Оксана Василівна
доктор філософії, кандидат економічних наук, доцент університету, завідувач кафедри обліку і аудиту Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького
Тема доповіді: «Сучасний стан та удосконалення обліку фінансових інвестицій за амортизованою собівартістю»

Івашків Тарас Степанович
доктор філософії, кандидат економічних наук, доцент 
університету, завідувач кафедри економічної теорії 
ім. академіка УАН Зіновія Маніва Івано-Франківського 
університету права імені Короля Данила Галицького
Тема доповіді: «Вплив безробіття та нерівності у розподілі доходів населення на розвиток економіки України»


Серняк Олег Ігорович
доктор філософії, кандидат наук з державного управління, доцент університету, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького
Тема доповіді: «Поняття компетентності та компетенції в управлінні персоналом організації»

Соловій Ярослав Іванович
доктор філософії, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального права та процесу Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького
Тема доповіді: «Проблеми протидії злочинним посяганням у сфері банківського кредитування»


Після пленарного засідання обговорення актуальних проблем соціально-економічного розвитку України та її регіонів було продовжено у чотирьох секціях: «Облік і аудит», «Економічна теорія», «Фінанси і кредит», «Управління персоналом та економіка праці».

Секція «Облік і аудит»
Керівник секції – доктор філософії, к.е.н., 
доцент університету Борович О.В.

На секції «Облік і аудит» були заслухані доповіді: ст. викладача кафедри Тимоць М.В. на тему «Регіональні аспекти фінансування інноваційної діяльності в аграрному секторі», ст. викладача кафедри Цюцяка І.Л. на тему «Необхідність відновлення мінімального розміру статутного капіталу для товариств з обмеженою організаційно-правовою формою власності», викладача кафедри Цюцяка А.Л. на тему «Аналітичні процедури аудиту звіту про рух грошових коштів», викладача кафедри Балан Н.М. на тему «Оцінка рентабельності операційної діяльності підприємств Івано-Франківської області», викладача кафедри Гульки Б.І. на тему «Використання комп’ютерного моделювання в проектуванні споруд», а також доповіді студентів економічного факультету: Гарасим'юк Іванни (тема доповіді «Резерви зростання кредитоспроможності підприємства»), Ліщинського Миколи (тема доповіді «Аналіз ефективності виробництва спирту в Україні та фактори, що її визначають»), Лукашевич Христини (тема доповіді «Підвищення ефективності податкової системи»), Петрук Іванни (тема доповіді «Інформаційні системи бухгалтерського обліку: оцінка, перспективи та проблеми впровадження»), Покотецької Лілії (тема доповіді «Оцінка біологічних активів та сільськогосподарської продукції, її вплив на формування результатів діяльності фермерських господарств»), Ткачівського Володимира (тема доповіді «Аналіз середньої заробітної плати в Україні за 2011 рік»), Тютюнник Галини (тема доповіді «Напрями підвищення фінансової стійкості підприємства»).

Секція «Економічна теорія»
Керівник секції – доктор філософії, к.е.н., 
доцент університету Івашків Т.С.

На секції «Економічна теорія» виступили: к.е.н., доцент кафедри Перович Д.М., тема доповіді «Роль торгівлі у покращенні забезпечення населення області якісними та конкурентоздатними споживчими товарами вітчизняного виробництва», член-кор. УАН, к.е.н., доцент кафедри Криховецький І.З., тема доповіді «Регіональні аспекти розвитку туризму», ст. викладач кафедри Манів С.З., тема доповіді «Економіка знань в розвитку України», а також студенти факультету: Черчук Ірина (тема доповіді «Торговельний потенціал роздрібних підприємств»), Яковишин Галина (тема доповіді «Значення та роль управлінських функцій менеджменту та маркетингу в організації підприємницької діяльності»), Трофанюк Мар'яна (тема доповіді «Інфляція і безробіття як основні макроекономічні чинники економічного розвитку Івано-Франківської області»), Данилюк Христина (тема доповіді «Динаміка зайнятості населення Івано-Франківської області і її вплив на рівень життя населення»), Прийматчук Оксана (тема доповіді «Вплив заробітної плати на динаміку ВВП»), Чкадуа Максим (тема доповіді «Потенціал малої енергетики Карпатського регіону»), Середюк Мар'яна (тема доповіді «Інвестиційне забезпечення економіки Івано-Франківської області»).

Секція «Фінанси і кредит»
Керівник секції – доктор філософії, к.н.з держ. упр., 
доцент університету Серняк О.І.

На секції «Фінанси і кредит» заслухано доповіді: к.е.н., доцента, професора кафедри Рижого І.Б. на тему «Проблеми ринкового реформування в Україні», к.е.н., доцента кафедри Петрини М.Ю. на тему «Шляхи оптимізації податкової системи України», доктора філософії, к.е.н., доцента кафедри Потеряйло І.Ю. на тему «Забезпечення прозорості бюджетного процесу в Україні», доктора філософії, к.е.н., доцента кафедри Мазур І.М. на тему «Роль міжнародних транснаціональних корпорацій у забезпеченні паливно-енергетичними ресурсами України», викладача кафедри Коровчука Ю.І. на тему «Вплив корупції на соціально-економічний розвиток України» та доповіді студентів факультету: Зваричук Ольги (тема доповіді «Проблеми функціонування та розвитку бюджетної системи України»), Тацяка Андрія (тема доповіді «Особливості розвитку біржового ринку цінних паперів в Україні»), Гринишин Світлани (тема доповіді «Удосконалення теоретичних засад банківського нагляду в Україні»), Поплавської Елени (тема доповіді «Інвестиційне забезпечення процесу відтворення земель агропромислового комплексу»), Свістяк Оксани (тема доповіді «Відтворення земельних ресурсів у контексті сучасних пріоритетів і вимог»), Гнатків Іванни (тема доповіді «Аналіз соціально-економічних вигід і втрат України у процесі підготовки до проведення Євро-2012»), Осташин Наталії (тема доповіді «Економічні аспекти тероризму як суспільного явища ХХI ст.»), Максимюка Мирослава (тема доповіді «Історія альтернативних грошових систем та перспективи їхньої реалізації»).

Секція «Управління персоналом та економіка праці»
Керівник секції – к.е.н. , професор кафедри Негрич М.Д.

На секції «Управління персоналом та економіка праці» виступили: к.е.н., професор кафедри Негрич М.Д., тема доповіді «Науково-правові аспекти реформування структур управління державних інституцій для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку», викладач кафедри Тхорик В.А., тема доповіді «Стратегічне планування розвитку кадрового потенціалу», а також студенти факультету: Масляк Андрій (тема доповіді «Мотиваційна основа підвищення конкурентоспроможності персоналу»), Чепига Володимир (тема доповіді «Кадровий потенціал: сутність, особливості оцінки»), Тарадада Ірина (тема доповіді «Безперервна професійна освіта як напрям підвищення якості робочої сили»), Куцький Ростислав (тема доповіді «Особливості використання новітніх технологій при підборі персоналу в сучасних умовах»), Духняк Марія (тема доповіді «Роль мотивації праці в управлінні персоналом організації»), Гаврилишин Михайло (тема доповіді «Роль персоналу в підвищенні ефективності діяльності підприємства»), Михайлик Іван (тема доповіді «Посада як мотиваційний чинник в управлінні персоналом»), Остап'як Роман (тема доповіді «Підходи до мотивації персоналу у транснаціональних корпораціях»), Факін Мар'яна (тема доповіді «Плітки в організації як управлінська проблема»).

Доповіді викладачів та студентів були цікавими, різноманітними та водночас актуальними в соціально-економічному розвитку нашої держави. Кожному студенту-доповідачу було вручено сертифікат учасника науково-практичної конференції.

За підсумками роботи конференції випущений збірник доповідей учасників, з яким можна ознайомитися в бібліотеці університету.

Категорія: Наукові конференції | Додав: Vavaliant (24.02.2012) | Автор: Науковий відділ унівесритету W
Переглядів: 2507 | Теги: В.В.Семенюк, соціально-економічний розвиток, економічний факультет, університет права, М.В.Щурик, О.В.Васильєв, о. І.М. Луцький, П.Г.Остафійчук | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]