RSS
Понеділок, 19.02.2018, 18:19
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Наукові конференції [29]
В даній категорії висвітлюються програми університетських наукових конференцій студентів та молодих вчених
Наукові семінари [10]
Матеріали наукових семінарів на базі факультетів та кафедр університету за участю представників органів влади
Виставки, огляди, конкурси [5]
Категорія призначена для відображення участі представників Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького у виставках, оглядах-конкурсах та інших заходах
Пошук
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Головна » Статті » Наукові конференції » Наукові конференції

Міжнародна науково-практична конференція «Замки України: дослідження, збереження, використання»
3 листопада 2011 року в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Замки України: дослідження, збереження, використання». Організаторами даного дійства виступили Міністерство культури України, Державна служба з питань національної культурної спадщини, Науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень та Національний заповідник «Давній Галич».
Учасниками конференції стали науковці з Івано-Франківщини, Львівщини, Закарпаття, міст Києва, Кам'янця-Подільського,  Хмельницького, а також гості Вроцлавського університету Республіки Польща.


Серед учасників конференції були також представники факультету архітектури та будівництва Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького. Серед них – декан факультету Косьмій Михайло Михайлович, завідувач кафедри архітектури та дизайну доцент університету Гребенюк Іван Васильович, доцент кафедри архітектури та дизайну Соколовський Зенон Богданович, помічник проректора з наукової роботи Гаврецька Марина Йосипівна, а також члени студентської наукової ради факультету -  Боднар Леся, Гутич Леся, Гаврецька Христина, Атаманчук Наталя та Балинський Юрій.   
Серед доповідей учасників конференції надзвичайно цікавим був виступ доцента кафедри архітектури та дизайну факультету архітектури та будівництва Університету Соколовського Зенона Богдановича на тему «Краса та злиденність свідків минулого (замків)», в якій він детально розповів про красу та проблеми збереження таких унікальних пам'яток нашого краю, як Чернелицький, Раковецький, Пнівський та Галицький замки.
Колоритним доповненням до конференції стала підготовлена факультетом архітектури та будівництва Університету експозиція макетів замків, яка була розміщена в Картинній Галереї Національного заповідника «Давній Галич». 


Слід зазначити, що замки України на сьогодні займають визначне місце в нашій багатій історико-архітектурній спадщині. Як відлуння давніх епох вони немов мовчазні вартові несуть у собі дух старовини, відблиск героїчних боїв та воєн. Проте, на жаль, багато з них являють собою нині лишень руїни, які не підлягають відновленню.

Категорія: Наукові конференції | Додав: Vavaliant (04.11.2011) | Автор: Науковий відділ університету W
Переглядів: 1119 | Теги: наукова конференція, Замки України, факультет архітектури та будівництв, університет права | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]