RSS
Понеділок, 19.02.2018, 18:17
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Наукові конференції [29]
В даній категорії висвітлюються програми університетських наукових конференцій студентів та молодих вчених
Наукові семінари [10]
Матеріали наукових семінарів на базі факультетів та кафедр університету за участю представників органів влади
Виставки, огляди, конкурси [5]
Категорія призначена для відображення участі представників Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького у виставках, оглядах-конкурсах та інших заходах
Пошук
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Головна » Статті » Наукові конференції » Наукові конференції

Міжнародна науково-практична конференція «Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 року: кримінально-правові та процесуальні аспекти»
Захід проводив Львівський державний університет внутрішніх справ спільно із Західним регіональним центром, Національною академією правових наук України та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
Впродовж двох днів, учасники форуму - теоретики та практики з України та Польщі розглядали актуальні проблеми кримінального та кримінально-процесуального законодавства, а також обговорювали міжнародний досвід правового забезпечення кримінальної юстиції.

Вітаннями учасників захід розпочали ректор Львівського державного університету внутрішніх справ генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук, національний радник з правових програм Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков та декан факультету адміністрації Вищої школи поліції в місті Щитно Януш Брик.

Серед питань, що висвітлювалися у виступах учасників були: захист прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження за новим КПК України; формування єдиної судової практики у кримінальних справах; деякі аспекти незаконного позбавлення волі у польському праві; окремі проблеми правового статусу негласних слідчих дій у новому КПК України та ряд інших.

Безпосередніми учасниками конференції були відомі дослідники науки кримінального права та науки кримінального процесу доктори та кандидати юридичних наук: В.Т.Нор, М.І. Хавронюк, В.К. Грищук, В.О. Навроцький, П.Л. Фріс, В.П. Попович, Б.Г. Розовський, П.П. Андрушко, В.М. Бурдін, Ю.А. Пономаренко, О.О. Кваша, К.Б. Марисюк, Т.І. Созанський та ін.  Серед яких і представники нашого Університету: П.В. Мельник та О.В. Острогляд.


Категорія: Наукові конференції | Додав: Vavaliant (21.09.2013) | Автор: к.ю.н. Острогляд О.В. W
Переглядів: 618 | Теги: О. Острогляд, І.М. Луцький, міжнародна науково-практична конфер, П. Мельник, М. Цимбалюк, ЛьДУВС, університет права, КПК України | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]