RSS
Неділя, 25.02.2018, 09:20
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Право [8]
Круглі столи з питань правового забезпечення, гарантування та збереження прав і свобод громадян
Духовне життя [3]
Матеріали про проведення круглих столів на теми пов'язані із визначенням роль релігії та церкви в утвердженні загальнолюдських ціннсотей
Вища освіта [1]
Інформація про круглі столи за участю професорсько-викладацького складу, студентів та громадськості на теми вдосконалення діяльності університету та вищої школи
Пошук
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Головна » Статті » Круглі столи » Право

Круглий стіл на тему "Гарантії прав і свобод людини в аспекті формування України як правової держави"
  9 грудня 2009 року в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького в рамках проведення Загальноукраїнського «Тижня права» відбувся круглий стіл на тему: «Гарантії прав і свобод людини в аспекті формування України як правової держави».

  У дискусії взяли участь представники професорсько-викладацького складу університету, Головного управління юстиції в Івано-Франківській області, спеціалісти з питань регіонального контролю у дотриманні прав людини в органах внутрішніх справ області, Комітету виборців України, кадрових агенцій, громадських організацій.

  Круглий стіл відкрив ректор університету, академік УАН, к.ю.н., д-р філософії, д-р права, д-р канонічного права, Відмінник освіти України, Митрофорний протопресвітер о. Іван Михайлович Луцький, зазначивши, що саме у Загальній декларації вперше проголошені цінності, які сьогодні є універсальними: права людини невід’ємно притаманні всім людям, і все міжнародне співтовариство має забезпечувати їх дотримання.

 

  Вступне слово виголосив перший проректор університету к.ю.н., доц., Заслужений юрист України Микола Михайлович Мацькевич, детально проаналізувавши Загальну декларацію прав людини.

Учасники круглого столу: Печіль Галина Петрівна, начальник відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації НПА та легалізації об'єднань громадян Головного управління юстиції в Івано-Франківській області та Костів Василь Васильович, представник міністра МВС з питань регіонального контролю у дотриманні прав людини в органах внутрішніх справ в Івано-Франківській області

Учасники круглого столу (зліва направо): Зварич Роман Васильович, проректор по заочно-дистанційному навчанню університету, доцент та Книш Віталій Васильович, к.ю.н., доц., заступник проректора з навчальної роботи університету

Виступає учасник круглого столу Лялик Тарас Михайлович, член правління Івано-Франківської обласної організації "Комітету виборців України"


   В контексті круглого столу наголошено на важливості дотримання прав і свобод людини на сучасному етапі, звернено увагу на порушення основних конституційних прав громадян в теорії та практиці, питання регіонального контролю у дотриманні прав людини в органах внутрішніх справ, проблему працевлаштування випускників закладів освіти, теоретико-методологічні особливості відродження природничого права. 

Учасники круглого столу (зліва направо): Лялик Тарас Михайлович, Васильєв-Мюллер Олександр Валерійович, д.е.н., с.н.с., почесний член Академії економічних наук і підприємницької діяльності, завідувач кафедри обліку і аудиту університету, Жураківський Юрій Васильович, директор кадрової агенції "Профі"

Виступає учасниця круглого столу Гаврецька Марина Йосипівна, в.о. доц., начальник навчально-методичного відділення університету

Учасники круглого столу (зліва направо): Тхорик Василь Адамович, викладач кафедри економічної теорії університету, Івашків Тарас Степанович, к.е.н., доц., завідувач кафедри економічної теорії університету

  У процесі обговорення багато уваги приділялось соціально-економічним чинникам забезпечення права людини на працю, правам виборців, правам жінок, свободі слова, свободі совісті і віросповідання, торгівлі людьми, правам і свободам дитини. Учасниками порушувались питання прав людини у контексті захисту прав споживачів, особливостей міжнародної організації праці як первинного інституту захисту прав людини в соціально-трудових відносинах.

 

  Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького надає великого значення організації та проведенню правоосвітніх заходів. Саме тому, як зазначив проректор університету з наукової роботи к.і.н. Віталій Богданович Скоморовський, університет завжди сприяє і сприятиме розвитку правової освіти в розбудові України як правової держави, вихованню у громадян поваги до закону і прав людини.

Категорія: Право | Додав: Vavaliant (11.12.2009) | Автор: к.і.н. Скоморовський В.Б. W
Переглядів: 2051 | Теги: правова держава, права людини, університет права, круглий сліл | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]