RSS
Понеділок, 19.02.2018, 18:19
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Наукові конференції [29]
В даній категорії висвітлюються програми університетських наукових конференцій студентів та молодих вчених
Наукові семінари [10]
Матеріали наукових семінарів на базі факультетів та кафедр університету за участю представників органів влади
Виставки, огляди, конкурси [5]
Категорія призначена для відображення участі представників Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького у виставках, оглядах-конкурсах та інших заходах
Пошук
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Головна » Статті » Наукові конференції » Наукові семінари

Інформаційна сесія «Корупція в Україні: сприйняття та реалії»
Корупція в Україні поширене явище, боротьба з яким є одним з основних напрямків держави. Вона поглиблює кризу довіри до держави, її владних структур, підриває їх авторитет та громадську активність людини, сприяє значному послабленню принципу верховенства права.
У зв’язку з цим, 22 листопада 2011 року в Івано-Франківську відбулась інформаційна сесія «Корупція в Україні: сприйняття та реалії» проведена Інститутом прикладних гуманітарних досліджень в рамках українсько-канадського проекту «Боротьба з корупцією в Україні». Організовувало даний захід Головне управління юстиції в Івано-Франківській області.
Зі вступним словом виступила Смірнова О.Л. – начальник відділу антикорупційної політики департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя Міністерства юстиції України. Яка відмітила, що корупція в Україні набула ознак системного явища, яке поширює свій негативний вплив на всі сфери суспільного життя, все глибше укорінюючись у повсякденному житті як основний, швидкий та найбільш дієвий протиправний засіб вирішення питань, досягнення певних цілей. Масштаби поширення корупції загрожують національній безпеці України. Це потребує негайного вжиття системних та послідовних заходів, які мають комплексний характер і базуються на єдиній Національній антикорупційній стратегії на 2011-2015 роки.

Під час засідання було представлено презентацію д.ю.н., професором, президентом Інституту прикладних гуманітарних досліджень Буроменським М.В. на тему «Чи дійсно українці такі корумповані, якими вони себе вважають?» та д.ю.н., директором аналітичного центру Інституту прикладних гуманітарних досліджень Середюком О.В. на тему «Чи дійсно українці настільки занепокоєні проблемою корупції, як вони говорять?»


В обговоренні актуальних проблем боротьби, протидії корупції активну участь взяли представники Головного управління юстиції в Івано-Франківській області, судді Апеляційного суду Івано-Франківської області та Івано-Франківського міського суду, представники органів місцевого самоврядування, навчальні заклади, громадські організації.
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького був представлений к.ю.н, доц., проректором з наукової роботи Мельником П.В.

За результатами роботи було виокремлено ряд пропозицій щодо покращення протидії корупції в Україні.

Категорія: Наукові семінари | Додав: Vavaliant (23.11.2011) | Автор: Науковий відділ університету W
Переглядів: 992 | Теги: о.І.М. Луцький, боротьба з корупцією, університет права, Головне управління юстиції, П.В. Мельник | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]