RSS
Понеділок, 19.02.2018, 18:17
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [92]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [44]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Дозвілля [10]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [21]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [14]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Наші гості: 1
Користувачі: 0
Партнери
Науково-інформаційний вісник
Юридична техніка
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Головна » 2011 » Листопад » 12 » Cемінар "Перспективи співпраці українських навчальних закладів з міжнародними громадськими і освітніми установами"
12:45
Cемінар "Перспективи співпраці українських навчальних закладів з міжнародними громадськими і освітніми установами"
11 листопада 2011 р. у Науково-дослідному інституті церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбувся семінар, присвячений перспективам співпраці українських навчальних закладів з міжнародними громадськими і освітніми установами. 
У дискусії взяли участь директор НДІ Віталій Скоморовський, завідувач лабораторії правових і соціально-економічних досліджень Ярослав Лисий, аналітик Міжнародного фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Юля Ільчук (м. Київ, Україна) та експерт фонду «Інститут Публічних Справ» Ельжбьєта Каса (м. Варшава, Польща)
У ході дискусії багато уваги було приділено участі молодих вчених у наукових програмах університетів світу, міжнародному обміну студентів, надання стипендій на навчання студентів за кордоном.
Учасники засідання були одностайні в тому, що розвиток міжнародних зв`язків сприяє підвищенню наукового потенціалу викладачів, аспірантів та студентів, зростанню їх кваліфікації. Формами такого виду співпраці може бути участь у реалізації спільних освітніх проектів; участь науковців у міжнародних конференціях, семінарах, літніх школах; наукові стажування та читання лекцій за кордоном; спільні наукові та навчальні видання; навчання студентів за програмами обміну у закордонних ВНЗ-партнерах.
Крім того, актуальними на сьогоднішній день учасники семінару вважають питання щодо вивчення системи оцінювання академічних досягнень студентів вищих навчальних закладів країн Болонської конвенції; налагодження системи обміну інформацією про зміст освітньої діяльності з українськими та зарубіжними партнерами; розробки положень та методичного і документаційного супроводження кредитно-модульної системи; вдосконалення критеріїв оцінювання академічних досягнень студентів; надання консультаційних послуг викладачам та студентам з питань упровадження кредитно-модульної системи; надання консультаційних послуг іншим вищим навчальним закладам з питань упровадження кредитно-модульної системи у регіоні; організації інформаційно-методичного навчання з питань кредитно-модульної системи у вищій освіті та обміну досвідом з реалізації кредитно-модульної системи з українськими та зарубіжними партнерами; участі у проектах для отримання грантів у рамках міжнародних програм, пов’язаних з Болонським процесом.
У зв’язку з цим експерт Фонду «Інститут Публічних Справ» Ельжбьєта Каса рекомендувала більше уваги звернути на міжнародні діалоги між студентами навчальних закладів різних країн. Знайомство студентів нашого краю з життям їхніх колег з інших куточків світу та допомога студентам у їхній професійній орієнтації шляхом організації семінарів та асоціацій випускників значно підвищить професійний рівень учасників навчально-виховного процесу. 
У контексті сказаного директор НДІ В. Скоморовський зауважив, що багато уваги необхідно приділяти академічному рівню знань студентів, знанню іноземної мови, їхнім інтересам поза межами навчального процесу та їхнім лідерським здібностям. Тільки за таких обставин стане можливим отримання міжнародної стипендії, що відшкодовує плату за навчання, витрати на проживання і навчальну літературу, дорожні витрати та медичне страхування.
Одним із перспективних напрямків роботи у цій сфері є об’єднання студенів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Сьогодні з’являється можливість для формування ідеальної бази для розвитку їхніх навиків, здобуття нових знань і спілкування зі студентами права та юристами з усієї Європи. 

Категорія: Діяльність НДІ | Переглядів: 1014 | Додав: Vavaliant | Теги: Ельжбьєта Каса, інститут публічний справ, о. І.М. Луцький, університет права, к.і.н. В.В. Скоморовський, науково-дослідний інститут | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]