Понеділок, 24.11.2014, 23:03
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [66]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [34]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Художня самодіяльність [8]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [11]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [3]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Статистика

Онлайн всього: 2
Наші гості: 2
Користувачі: 0
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 25 26 »

17 листопада 2014 року, з нагоди Дня студента, в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулось свято краси - "Міс університет 2014".

Серед одинадцяти учасниць авторитетне журі вибрало і королеву (нею стала Ангеліна Левицька), а також номінувало і інших учасниць. Без титулу та цінних подарунків додому не пішов ніхто. А ще всі учасники конкурсу отримали задоволення від виступів запрошених виконавців та можливості неформального спілкування.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 38 | Додав: Vavaliant | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

14 листопада 2014 року в Івано-Франківському університету права імені Короля Данила Галицького відбувся ІІ Студентський науковий симпозіум "Співдружність наук: архітектура, економіка, право"

Теми досліджень, які презентувалися на симпозіумі є важливими для стратегічного розвитку нашої держави, відповідають умовам розвитку ринку, сучасним змінам у суспільстві.

Цього року Симпозіум у різних формах відвідали понад 100 учасників з Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Заліщиків, Івано-Франківська, Києва, Кракова (Республіка Польща), Миколаєва, Одеси, Тернополя.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 52 | Додав: Vavaliant | Дата: 14.11.2014 | Коментарі (0)

12 листопада в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку проектної діяльності: теорія, практика, інновації».
Мета конференції - обмін науковими результатами та дослідницьким досвідом, пошук рішень з актуальних проблем сучасної архітектури дизайну та будівництва, публікація наукових результатів архітектурно-мистецьких досліджень студентів та фахівців даної галузі.
Робота конференції проходила по наступних тематичних напрямках: архітектура; дизайн; містобудування; будівництво.
Теми виступів важливі для стратегічного розвитку нашої держави, відповідають умовам розвитку ринку, сучасним змінам у суспільстві.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 52 | Додав: Vavaliant | Дата: 12.11.2014 | Коментарі (0)

12 листопада 2014р. в Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького завітали учні третього класу школи №24.
Цікавий урок з вивчення професій організувала для своїх вихованців вчителька Оксана Ярославівна, а екскурсію університетом проводив голова Студентської ради університету Михайло Мельникович.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 27 | Додав: Vavaliant | Дата: 12.11.2014 | Коментарі (0)

1 листопада 2014 року студенти Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відвідали Львів. Зокрема, усі, хто проявили бажання побачити чарівні місцини старого краю, побували в стінах Унівської лаври, Золочівського, Олеського та Підгорецького замків. 
Відтак під час екскурсії відбулось нагородження почесними грамотами усіх ,хто проводить своє дозвілля зі смаком та в колі студентів і викладачів вишу.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 67 | Додав: Vavaliant | Дата: 01.11.2014 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Університетські наукові записки Науково-інформаційний вісник Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра «Будівництво»

Кафедра «Будівництво» забезпечує підготовку бакалаврів в галузі знань: 0601 «Будівництво та архітектура» напрям підготовки: 6.060101 "Будівництво», спеціальність: 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво», спеціалізація: «Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю».
 
Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович

Навчальний процес забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри: доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович, кандидат технічних наук, доцент Масляк Ігор Миколайович, кандидат технічних наук, доцент Шаповалов Олександр Андрійович, кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович, викладач Веркалець Світлана Михайлівна, викладач Підлуська Катерина Дмитрівна, викладач Генсіровська Галина Іванівна, викладач Григорян Наталя Миколаївна, викладач Людера Остап Іванович. Секретар кафедри – Гончарик Роман Петрович.
Науковий напрям кафедри – "Науково-технічне вирішення проблеми надійності будівельних конструкцій та комунікаційних систем".
 
Професорсько-викладацький склад кафедри «Будівництво»

Кандидат технічних наук Шаповал Олександр Андрійович

На кафедрі студенти отримують кваліфіковану теоретичну та практичну підготовку в галузі проектування та типології житлових і громадських споруд, а також будівельного менеджменту, будівельної соціології та психології, методології цивільно-промислового будівництва. 
 
Кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович

Навчальний процес зорієнтовано на розкриття та вдосконалення творчої індивідуальності кожного студента.

Викладач кафедри «Будівництво» Веркалець Світлана Михайлівна 

Різноманітна тематика проектування забезпечує багатогранну підготовку, яка дозволяє кожному випускнику адаптуватись у будь-якій сфері будівельної діяльності.
 
Викладач Підлуська Катерина Дмитрівна
 
Викладач Генсіровська Галина Іванівна
 
Викладач Людера Остап Іванович
 
Викладач Григорян Наталя Миколаївна