Понеділок, 20.10.2014, 14:20
Вітаємо Вас, Гість
Форма входа
Категории раздела
Новини університету [59]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [32]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Художня самодіяльність [8]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [11]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [3]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Статистика

Онлайн всього: 0
Наші гості: 0
Користувачі: 0
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетські новини
1 2 3 ... 24 25 »

9 жовтня 2014 р. в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького було проведено Міжвузівський науковий семінар «Актуальні проблеми становлення та розвитку держави і права України»
Приводом для проведення семінару послужило прийняття нового Закону України «Про вищу освіту», який передбачає зміну «правил гри» на ринку освітніх послуг, а це в свою чергу потребує нового осмислення теоретичних положень освітньої діяльності. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 60 | Додав: Vavaliant | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

Вітаємо викладачів, студентів та колег нашого університету з професійним святом - Днем юриста!!!
Це свято об’єднує всіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
Бути юристом почесно і відповідально. Професіоналізм, принциповість, справедливість, знання, досвід, високі людські якості юристів забезпечують становлення України, як правової держави.

Категорія: Привітання, звернення, інтерв'ю | Переглядів: 76 | Додав: Vavaliant | Дата: 08.10.2014 | Коментарі (0)

Шановні педагоги!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти,
найтепліші слова вдячності за сумлінну працю і терпіння та виховання нашої молоді.

Ваша праця формує щасливе майбутнє для України, а серця завжди наповнені співчуттям, добротою і щирою приємністю, Ви щедро ділитесь своїм досвідом, Вам довіряють, Вас люблять і шанують.

Міцного Вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щирої вдячності вихованців!

Виховуймо разом сильну процвітаючу Україну!

З повагою,
ректор Університету
А.І.Луцький

Категорія: Привітання, звернення, інтерв'ю | Переглядів: 53 | Додав: Vavaliant | Дата: 03.10.2014 | Коментарі (0)

1 жовтня в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбувся обласний творчий вечір молоді. Даний захід вже не вперше організовує студентська рада вишу.

Творчий вечір – це своєрідна зустріч талановитих письменників та музикантів, в ході якої кожен ділиться своїми мистецькими здобутками та досягненнями. У ході заходу відбулись літературні читання, акустичні виступи бардів та експромти. Серед присутніх була і делегація з Волинської області.

Категорія: Студентське життя | Переглядів: 64 | Додав: Vavaliant | Дата: 01.10.2014 | Коментарі (0)

01.10.2014 року на базі Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбувся круглий стіл «Подолання корупції в судовій системі». Захід було організовано спільно з Головним управлінням юстиції в Івано-Франківські області, Апеляційним судом Івано-Франківської області та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією.
Під час диспуту зі студентами доповідачі піднімали ряд актуальних питань, серед яких: питання відповідальності суддів перед громадою, матеріальне забезпечення суддів, практика розгляду справ пов’язаних з корупційними правопорушеннями, недоліки чинного законодавства в цій сфері та перспективи його вдосконалення, міжнародний досвід протидії корупції і багато інших.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 82 | Додав: Vavaliant | Дата: 01.10.2014 | Коментарі (0)

Відео
Корисна інформація
День Знань!
Університетські наукові записки Науково-інформаційний вісник Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра «Будівництво»

Кафедра «Будівництво» забезпечує підготовку бакалаврів в галузі знань: 0601 «Будівництво та архітектура» напрям підготовки: 6.060101 "Будівництво», спеціальність: 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво», спеціалізація: «Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю».
 
Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович

Навчальний процес забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри: доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович, кандидат технічних наук, доцент Масляк Ігор Миколайович, кандидат технічних наук, доцент Шаповалов Олександр Андрійович, кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович, викладач Веркалець Світлана Михайлівна, викладач Підлуська Катерина Дмитрівна, викладач Генсіровська Галина Іванівна, викладач Григорян Наталя Миколаївна, викладач Людера Остап Іванович. Секретар кафедри – Гончарик Роман Петрович.
Науковий напрям кафедри – "Науково-технічне вирішення проблеми надійності будівельних конструкцій та комунікаційних систем".
 
Професорсько-викладацький склад кафедри «Будівництво»

Кандидат технічних наук Шаповал Олександр Андрійович

На кафедрі студенти отримують кваліфіковану теоретичну та практичну підготовку в галузі проектування та типології житлових і громадських споруд, а також будівельного менеджменту, будівельної соціології та психології, методології цивільно-промислового будівництва. 
 
Кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович

Навчальний процес зорієнтовано на розкриття та вдосконалення творчої індивідуальності кожного студента.

Викладач кафедри «Будівництво» Веркалець Світлана Михайлівна 

Різноманітна тематика проектування забезпечує багатогранну підготовку, яка дозволяє кожному випускнику адаптуватись у будь-якій сфері будівельної діяльності.
 
Викладач Підлуська Катерина Дмитрівна
 
Викладач Генсіровська Галина Іванівна
 
Викладач Людера Остап Іванович
 
Викладач Григорян Наталя Миколаївна