П'ятниця, 01.08.2014, 14:49
Вітаємо Вас, Гість
Форма входа
Категории раздела
Новини університету [53]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [30]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Художня самодіяльність [8]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [7]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Поиск
Календарь
«  Серпень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Block title
Статистика

Онлайн всього: 0
Наші гості: 0
Користувачі: 0
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетські новини
1 2 3 ... 21 22 »

07 липня відбулось вручення дипломів випускникам Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.
Розпочалась урочиста подія з вшанування пам'яті засновника університету - о. Івана Михайловича Луцького.

Цього року дипломи отримали 715 випускників університету права імені Короля Данила Галицького та 176 випускників коледжу університету. Випускники отримали дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

Урочисту подію з нагоди вручення дипломів випускникам відвідали представники духовенства, органів місцевого самоврядування, суду, юстиції та депутати Верховної Ради України.


 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 338 | Додав: Vavaliant | Дата: 08.07.2014 | Коментарі (0)

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького і коледж університету проводять набір за спеціальностями: правознавство, програмна інженерія, реклама і зв'язки з громадськістю ,  фінанси і кредит,  облік і аудит,   управління персоналом та економіка праці, дизайн, будівництво, архітектура,  богослов'я (теологія Греко-Католицької конфесії). 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 1053 | Додав: Vavaliant | Дата: 10.06.2014 | Коментарі (0)

В місті Івано-Франківську 17 травня 2014 року вже друге відбувалась міжнародна ІТ-конференція IT Rally. Цього разу конференція IT Rally з кодовою назвою “Phoenix” була доволі наймасштабною і зібрала близько 320-ти учасників з Івано-Франківська, Львова, Києва та Чернівців, а також з Польщі, Румунії та США.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 280 | Додав: Vavaliant | Дата: 16.05.2014 | Коментарі (0)

16 травня 2014 року на 66 році раптово пішов з життя ректор Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького доктор юридичних наук, професор, академік, доктор права, доктор філософії, доктор канонічного права, Відмінник освіти України, адвокат, Митрофорний протопресвітер отець Іван Михайлович Луцький.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 274 | Додав: Vavaliant | Дата: 16.05.2014

У суботу, 26 квітня, в Івано-Франківську відбулась перша з циклу наймасштабніших міжнародних конференцій ІТ галузі в Івано-Франківську – конференція “IT Rally Starters”, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.
Конференція IT Rally Starters зібрала більш ніж 230 учасників з Івано-Франківська та області, Львова та Чернівців. IT Rally – серія нових щорічних міжнародних заходів та конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 145 | Додав: Vavaliant | Дата: 26.04.2014 | Коментарі (0)

Екскурсія університетом
Корисна інформація
День Знань!
Університетські наукові записки Науково-інформаційний вісник Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра «Будівництво»

Кафедра «Будівництво» забезпечує підготовку бакалаврів в галузі знань: 0601 «Будівництво та архітектура» напрям підготовки: 6.060101 "Будівництво», спеціальність: 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво», спеціалізація: «Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю».
 
Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович

Навчальний процес забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри: доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович, кандидат технічних наук, доцент Масляк Ігор Миколайович, кандидат технічних наук, доцент Шаповалов Олександр Андрійович, кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович, викладач Веркалець Світлана Михайлівна, викладач Підлуська Катерина Дмитрівна, викладач Генсіровська Галина Іванівна, викладач Григорян Наталя Миколаївна, викладач Людера Остап Іванович. Секретар кафедри – Гончарик Роман Петрович.
Науковий напрям кафедри – "Науково-технічне вирішення проблеми надійності будівельних конструкцій та комунікаційних систем".
 
Професорсько-викладацький склад кафедри «Будівництво»

Кандидат технічних наук Шаповал Олександр Андрійович

На кафедрі студенти отримують кваліфіковану теоретичну та практичну підготовку в галузі проектування та типології житлових і громадських споруд, а також будівельного менеджменту, будівельної соціології та психології, методології цивільно-промислового будівництва. 
 
Кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович

Навчальний процес зорієнтовано на розкриття та вдосконалення творчої індивідуальності кожного студента.

Викладач кафедри «Будівництво» Веркалець Світлана Михайлівна 

Різноманітна тематика проектування забезпечує багатогранну підготовку, яка дозволяє кожному випускнику адаптуватись у будь-якій сфері будівельної діяльності.
 
Викладач Підлуська Катерина Дмитрівна
 
Викладач Генсіровська Галина Іванівна
 
Викладач Людера Остап Іванович
 
Викладач Григорян Наталя Миколаївна