П'ятниця, 31.10.2014, 23:59
Вітаємо Вас, Гість
Форма входу
Категорії розділу
Новини університету [62]
Інформація про загальноуніверситські події
Студентське життя [32]
Тут Ви завжди знайдете цікаву інформація про будні та свята студентів Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Художня самодіяльність [8]
Інформаційні матеріали про культурно-масові заходи в університеті
Діяльність НДІ [8]
Матеріали про заходи та діяльність Науково-дослідного інституту церковно-канонічних та державно-правових проблем УАН Івано-Франківського університету права ім.Короля Данила Галицького
Привітання, звернення, інтерв'ю [11]
Офіційні звернення, інтер'ю та привітання з нагоди свят та урочистих подій
Зустрічі з успішними людьми [3]
Цікавий проект для студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького та коледжу університету. Відкрита зустріч у форматі круглого столу дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Статистика

Онлайн всього: 0
Наші гості: 0
Користувачі: 0
Телефон приймальної комісії(0342) 71-56-80.
Адреса університету: м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 35
Університетське життя
1 2 3 ... 24 25 »

29 жовтня 2014 року відбулось практичне заняття студентів спеціальності "Будівництво" на тему: "Основи. Фундаменти". Заняття проведено в умовах будівельного майданчика Будівельної компанії "Благо". Для майбутніх спеціалістів з промислового та цивільного будівництва практичне заняття  провів викладач кафедри будівництва Комаров Сергій Миколайович 
Студенти відпрацьовували матеріал з проектування "Основи та Фундаменти"; вивчили основи, геолого-вишикувальні роботи, геодезичні роботи, влаштування арматурних каркасів, дослідили виготовлення металевих та залізобетонних конструкцій для будівництва фундаментів.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 13 | Додав: Vavaliant | Дата: 29.10.2014 | Коментарі (0)

23-25 жовтня 2014 року на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулася «Осіння школа з кримінального процесу», яка проходила у рамках проекту ОБСЄ «Підтримка розвитку юридичної освіти та освіти з прав людини в Україні». 
Участь в заході, зі сторони нашого Університету, взяли проректор з наукової роботи к.ю.н., доц. Острогляд О.В., доцент кафедри кримінального права і процесу, к.ю.н. Огерук І.С. та доцент кафедри кримінального права і процесу, к.ю.н. Дудка А.В.
Основними лекторами виступали розробники проектів Кримінального процесуального кодексу України, Закону України "Про прокуратуру" та ін. Леонід Лобойко, д.ю.н., професор, головний науковий співробітник сектора дослідження проблем судової, слідчої і прокурорської діяльності НДІ вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України, член робочої групи з підготовки проекту Кримінального процесуального кодексу Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права та Банчук Олександр, к.ю.н., член правління Центру політико-правових реформ, член робочої групи з підготовки проекту Кримінально-процесуального кодексу Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 22 | Додав: Vavaliant | Дата: 27.10.2014 | Коментарі (0)

23 жовтня в Івано-Франківську відбудеться масштабна конференція для фахівців реклами і pr та студентів - "PR rally-2014".

В програмі заходу плануються цікаві доповіді від практикуючих фахівців з маркетингу, реклами і зв'язків з громадськістю різних сфер бізнесу, виставка реклами, майстер-класи з розробки рекламних та pr компаній, спілкування та обмін досвідом між фахівцями і студентами, неймовірно цікавий перегляд соціальної та комерційної реклами, унікальна гра "Без слів і дотику дойдіть до мети!" та ще багато цікавого.

Категорія: Новини університету | Переглядів: 67 | Додав: Vavaliant | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

9 жовтня 2014 р. в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького було проведено Міжвузівський науковий семінар «Актуальні проблеми становлення та розвитку держави і права України»
Приводом для проведення семінару послужило прийняття нового Закону України «Про вищу освіту», який передбачає зміну «правил гри» на ринку освітніх послуг, а це в свою чергу потребує нового осмислення теоретичних положень освітньої діяльності. 

Категорія: Новини університету | Переглядів: 92 | Додав: Vavaliant | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

Вітаємо викладачів, студентів та колег нашого університету з професійним святом - Днем юриста!!!
Це свято об’єднує всіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
Бути юристом почесно і відповідально. Професіоналізм, принциповість, справедливість, знання, досвід, високі людські якості юристів забезпечують становлення України, як правової держави.

Категорія: Привітання, звернення, інтерв'ю | Переглядів: 96 | Додав: Vavaliant | Дата: 08.10.2014 | Коментарі (0)

Відеоновини
Корисна інформація
День Знань!
Університетські наукові записки Науково-інформаційний вісник Студентська спартакіада
Бібліотека університету
1025-річниця Хрещення України-Русі
Кафедра «Будівництво»

Кафедра «Будівництво» забезпечує підготовку бакалаврів в галузі знань: 0601 «Будівництво та архітектура» напрям підготовки: 6.060101 "Будівництво», спеціальність: 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво», спеціалізація: «Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю».
 
Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович

Навчальний процес забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри: доктор технічних наук, професор Мельник Петро Іванович, кандидат технічних наук, доцент Масляк Ігор Миколайович, кандидат технічних наук, доцент Шаповалов Олександр Андрійович, кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович, викладач Веркалець Світлана Михайлівна, викладач Підлуська Катерина Дмитрівна, викладач Генсіровська Галина Іванівна, викладач Григорян Наталя Миколаївна, викладач Людера Остап Іванович. Секретар кафедри – Гончарик Роман Петрович.
Науковий напрям кафедри – "Науково-технічне вирішення проблеми надійності будівельних конструкцій та комунікаційних систем".
 
Професорсько-викладацький склад кафедри «Будівництво»

Кандидат технічних наук Шаповал Олександр Андрійович

На кафедрі студенти отримують кваліфіковану теоретичну та практичну підготовку в галузі проектування та типології житлових і громадських споруд, а також будівельного менеджменту, будівельної соціології та психології, методології цивільно-промислового будівництва. 
 
Кандидат технічних наук, доцент Гайдаш Микола Леонідович

Навчальний процес зорієнтовано на розкриття та вдосконалення творчої індивідуальності кожного студента.

Викладач кафедри «Будівництво» Веркалець Світлана Михайлівна 

Різноманітна тематика проектування забезпечує багатогранну підготовку, яка дозволяє кожному випускнику адаптуватись у будь-якій сфері будівельної діяльності.
 
Викладач Підлуська Катерина Дмитрівна
 
Викладач Генсіровська Галина Іванівна
 
Викладач Людера Остап Іванович
 
Викладач Григорян Наталя Миколаївна